Профорієнтаційна зустріч працівників національної поліції

7 листопада 2018 року в Голованівську відбулася профорієнтаційна зустріч працівників національної поліції Кравця Олександра Вікторовича, старшого інспектора сектору організації відбору та проведення атестування поліцейських УКЗГУНП в Кіровоградській області та Папушой Вікторії Аркадіївни, начальника сектору кадрового забезпечення Голованівського відділу поліції ГУНП в Кіровоградській області з учнями 11 класів закладів загальної середньої освіти.

14:23 07.11.2018

ІІ етап Всеукраїнських олімпіад

03.11.2018р. розпочався ІІ етап Всеукраїнських олімпіад з навчальних предметів, які проводяться з метою пошуку, підтримки та розвитку творчого потенціалу обдарованої молоді.

15:01 05.11.2018

«Особливості реалізації концептуальних засад Нової української школи»

Учителі  початкових   класів Благовіщенського, Голованівського, Гайворонського районів, які навчатимуть учнів  1 класів відповідно до концепції «Нова українська школа» пройшли підвищення кваліфікації з проблеми «Особливості реалізації концептуальних засад Нової української школи». Хочемо подякувати тренерам Абажей Л.І., Майбороді Л.М., Хівренко С.М., Тимофєєвій І.В., Сібіберт О.Є., Сергієнко М.С., Червонець І.В., Тарапаці Н.В., Шумейко Ю.М., Кондратовій В.В., Чернецькій О.Г., за  змістовні лекції, цікаві практичні заняття та за спілкування, яке надихає на втілення  та реалізацію ідей «Нової української школи»!!!  З 01.11. по 02.11.2018 року учителі презентували свій авторський творчий продукт. Кожна група захищала свої проекти, навчально-методичні розробки та технологічні портфоліо. Вітаємо усіх учасників з успішною здачею авторських робіт!!! Завжди будьте доброзичливими, творчими, креативними та неповторними!!!

14:31 01.11.2018

Засідання районної творчої групи вчителів зарубіжної літератури

31 жовтня 2018 року у навчально-виховному комплексі «Голованівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів ім.Т.Г.Шевченка-гімназія» відбулось засідання районної творчої групи вчителів зарубіжної літератури з проблеми: «Інноваційні форми і методи викладання зарубіжної літератури». Світлана Костянтинівна Бак, керівник творчої групи, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, вчитель-методист філії «Троянська загальноосвітня школа», організувала і провела для колег цікаву і змістовну відео зустріч із Наталією Рудницькою, учителем зарубіжної літератури Чернігівської області, яка увійшла в топ-10 кращих учителів зарубіжної літератури.

14:05 31.10.2018

Третя очна сесія для учителів початкової школи

З 29 жовтня 2018 року в НВК «Голованівська ЗШ І-ІІІ ст. ім.Т.Г.Шевченка-гімназія» розпочалася третя очна сесія для учителів початкової школи, які навчатимуть учнів  1 класів відповідно до концепції «Нова українська школа». В нашій локації проходять навчання учителі-початківці Гайворонського, Благовіщенського, Голованівського районів. Під час третьої сесії з слухачами будуть працювати тренера Абажей Л.І., Майборода Л.М., Тимофєєва І.В., Сібіберт О.Є., Сергієнко М.С., Червонець І.В., Тарапака Н.В., Шумейко Ю.М., Чернецька О.Г., які розкриють питання:

14:28 29.10.2018

Батьківські збори . ЗНО-2019

19 жовтня адміністрацією НВК Голованівська ЗШ І-ІІІ ступенів ім Т.Г.Шевченка було ініційовано проведення зборів для батьків та випускників 11 класу.Відповідальна за проведення ЗНО  Мирошниченко О.В. ознаоймила присутніх з термінами реєстрації на основну та пробнеу сесію ЗНО, звернула увагу на календарні терміни проведення ЗНО-2019,  Проаналізувала  результати випускників Голованівського району у ЗНО -2018.

11:58 24.10.2018

Семінар учителів 1-х класів

19 жовтня 2018 року в НВК "Голованівська ЗШ І-ІІІ ст. ім. Т.Г.Шевченка - гімназія" відбувся семінар учителів 1-х класів. Під час семінару розглянули питання організації освітнього середовища та заповнення класного журналу в Новій українській школі. Рекомендаціями щодо ведення класного журналу поділилася Майборода Лілія Миколаївна, тренер Нової української школи, заступник директора Побузької ЗШ І-ІІІ ступенів.

15:03 22.10.2018

Заняття школи молодого працівника психологічної служби

10 жовтня 2018 року відбулось заняття школи молодого працівника психологічної служби. Слухачі школи розглянули особливості ведення документації практичних психологів і соціальних педагогів відповідно до листа Міністерства освіти і науки України від 5 вересня 2018 року №1/9-529, поділились позитивним досвідом своєї діяльності, обговорили проблемні ситуації, відвідали кабінет психологічної служби навчально-виховного комплексу «Голованівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів ім.Т.Г.Шевченка-гімназія». Переглянули нормативну базу кабінету, матеріали тижня психології

15:54 10.10.2018

Змагання з початкового технічного моделювання

06 жовтня 2017 року на базі Побузького ЦДЮТу відбулися змагання з початкового технічного моделювання, в яких взяли участь учні 3-4 класів загальноосвітніх навчальних закладів району. Всього було 17 команд: НВК "Голованівська ЗШ І-ІІІ ст. ім. Т.Г.Шевченка - гімназія" - 9 команд; Побузька ЗШ І-ІІІ ст. - 5 команд; філія НВК "Голованівська ЗШ І-ІІІ ст. ім. Т.Г.Шевченка - гімназія "Межирічківська ЗШ" - 1 команда; філія Побузької ЗШ І-ІІІ ст. "Капітанська ЗШ - ДНЗ" - 1 команда; філія Побузької ЗШ І-ІІІ ст. "Люшнюватська ЗШ - ДНЗ" - 1 команда.

09:02 11.10.2017