A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти, молоді та спорту Голованівської селищної ради

Програма розвитку цифрових навичок

Відповідно до Програми діяльності Кабінету Міністрів України, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 29 вересня 2019 року № 849, Міністерства цифрової трансформації України, зокрема, має забезпечити виконання цілі: «Українець, який хоче мати цифрові навички, може їх вільно набути». Показниками ефективності виконання зазначеної цілі визначено: понад 6 мільйонів українців охоплені програмою розвитку цифрових навичок; 70 % громадян, які пройшли програму, володіють навичками на базовому рівні.

Для досягнення вказаної цілі Мінцифри запустив національну онлайн-платформу з цифрової грамотності, яка доступна в мережі Інтернет за посиланням osvita.diia.gov.ua

На онлайн-платформі кожен громадянин зможе безкоштовно опанувати цифрові навички. Міністерством обрано сучасний формат навчання-освітні серіали за експертів та українських зірок. Наразі доступні три освітні серіали: базовий серіал із цифрової грамотності, цифрова грамотність для вчителів і освітній серіал для батьків «Онлайн безпека для дітей». Протягом 2020 року на онлайн-платформі з’являтимуться нові освітні серіали.

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень