A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти, молоді та спорту Голованівської селищної ради

2019 рік

ГРОМАДСЬКЕ СПОСТЕРЕЖЕННЯ

 

Громадське спостереження за проведенням зовнішнього незалежного оцінювання (далі – зовнішнє оцінювання) здійснюється з метою забезпечення відкритості, прозорості, широкого та об’єктивного інформування громадськості про його проведення.

Право на здійснення громадського спостереження передбачене Положенням про громадське спостереження за проведенням зовнішнього незалежного оцінювання, що затверджене наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 25.11.2011 р. № 1354 (у редакції наказу Міністерства освіти і науки України від 15.01.2016 р. № 20), зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 03 лютого 2016 р. за № 180/28310.

Громадське спостереження може здійснюватися на таких етапах організації та проведення зовнішнього оцінювання:

 • реєстрація осіб, які виявили бажання пройти зовнішнє оцінювання;
 • проведення тестування в пунктах зовнішнього оцінювання;
 • визначення результатів;
 • засідання апеляційної комісії;
 • засідання регламентних комісій при регіональних центрах (далі – регламентна комісія);
 • засідання експертної комісії з питань визначення результатів зовнішнього оцінювання при Українському центрі оцінювання якості освіти (далі – експертна комісія з визначення рейтингової оцінки), експертних груп при регіональних центрах оцінювання якості освіти (далі – регіональна експертна група).

До суб’єктів громадського спостереження належать громадські організації, батьківські комітети, піклувальні ради навчальних закладів, засоби масової інформації.

Реєстрація громадських спостерігачів здійснюється Українським і регіональними центрами оцінювання якості освіти на підставі таких документів:

 1. Подання суб’єктів громадського спостереження. У поданні про реєстрацію громадських спостерігачів зазначається прізвище, ім’я, по-батькові, рік народження особи, уповноваженої на здійснення спостереження, а також територіальні межі (область), де планується проведення громадського спостереження. Подання засвідчується печаткою відповідного органу (організації чи навчального закладу).
 2. Письмового зобов’язання особи, вказаної в поданні, щодо дотримування прав та обов’язків громадського спостерігача.
 3. Письмової згоди особи, вказаної в поданні, на обробку персональних даних.
 4. Копії документа, що посвідчує особу – представника суб’єкта громадського спостереження.

Термін реєстрації громадських спостерігачів – 5 робочих днів із дня отримання відповідного подання.

Після реєстрації громадські спостерігачі отримують посвідчення встановленого зразка, що підтверджують їхні повноваження. Із посвідченнями громадського спостерігача, виданими Українським центром оцінювання якості освіти, особа може здійснювати громадське спостереження на об’єктах, розташованих у будь-якому регіоні України. Із посвідченнями, виданими регіональними центрами оцінювання якості освіти, – на об’єктах, розташованих в областях, що належать до сфери обслуговування відповідного регіонального центру.

Для спостереження за проведенням зовнішнього незалежного оцінювання в пункті зовнішнього оцінювання, радимо скористатися пам’яткою громадського спостерігача.

За детальною інформацією просимо звертатися до координатора з питань громадського спостереження від Українського центру оцінювання якості освіти, провідного спеціаліста відділу інформації та комунікації з громадськістю Ірини Кирпань.

Телефон: (044) 486-09-62; адреса електронної пошти[email protected]

 

Учасники ЗНО дізнаються про місце тестування до 30 квітня

Час і місце проведення зовнішнього незалежного оцінювання буде вказано на інформаційних сторінках учасників тестування.

Відповідно до календарного плану проведення зовнішнього оцінювання, запрошення-перепустки будуть розміщені на інформаційних сторінках не пізніше 30 квітня.

Як відомо, основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання розпочнеться 21 травня тестуванням з математики.

Майбутні учасники зовнішнього оцінювання, які готуються до тестування, мають можливість скористатись безкоштовним сервісом ЗНО онлайн, розробленим Освіта.ua.

На платформі розміщені всі варіанти тестів, що були запропоновані учасникам ЗНО під час основних та додаткових сесій останнього десятиріччя, а також коментарі провідних фахівців до правильних відповідей на завдання тестів.

 

Реєстрація на основну сесію зовнішнього незалежного оцінювання

 лютого розпочалася реєстрація на основну сесію зовнішнього незалежного оцінювання і триватиме до 25 березня.

В області очікують близько 7486 тисяч учасників тестування, які цього року завершуватимуть здобуття повної загальної середньої освіти: це і випускники шкіл, і учні (слухачі, студенти) закладів професійної (професійно-технічної), вищої освіти. У тестуваннях зможуть також взяти участь випускники минулих років.

Абітурієнти матимуть можливість скласти тестування щонайбільше з чотирьох навчальних предметів. Загалом ЗНО відбуватиметься з 11 навчальних предметів.

Докладна інформація про процедуру реєстрації — у рубриці «Процедура реєстрації» на сайті Українського Центру оцінювання якості освіти.

 

Перевірка стану опрацювання реєстраційних документів

Після того, як ви надіслали пакет документів для реєстрації до регіонального центру, ви маєте можливість за допомогою сервісу «Стан опрацювання документів» перевірити на якому етапі опрацювання ваші документи. Для цього необхідно увести номер реєстраційної картки до сервісу.

Важливо зазначити, що реєстраційні документи в регіональних центрах опрацьовуються по мірі надходження. Обробка реєстраційних документів має тривати не довше 10 робочих днів із моменту їхнього надходження до регіонального центру.


Унесення змін до реєстраційних даних

Підтвердженням факту реєстрації для участі в зовнішньому оцінюванні є Сертифікат зовнішнього незалежного оцінювання (далі – Сертифікат), який вам буде надіслано в індивідуальному конверті разом з реєстраційним повідомленням учасника зовнішнього незалежного оцінювання та інформаційним бюлетенем «Зовнішнє незалежне оцінювання. 2019 рік».

У разі потреби ви можете внести зміни до реєстраційних даних, здійснивши перереєстрацію.

Перереєстрація триватиме з 05 лютого до 25 березня 2019 року після отримання вами Сертифіката.

Для перереєстрації потрібно внести зміни до реєстраційних даних за допомогою спеціального сервісу «Внести зміни», розміщеного на веб-сайті Українського центру оцінювання якості освіти. Вхід до сервісу – за номером і пін-кодом Сертифіката. Вам потрібно буде оформити нову реєстраційну картку, повторно сформувати комплект реєстраційних документів, вклавши до нього отриманий раніше Сертифікат. Пакет документів треба подати до відповідного регіонального центру в той самий спосіб, у який це було здійснено під час реєстрації.


Відмова в реєстрації

Вам може бути відмовлено в реєстрації (перереєстрації) для участі в зовнішньому оцінюванні на підставі:

 1. ненадання документа(ів), що підтверджує(ють) достовірність інформації, зазначеної в реєстраційній картці;

 2. надання недостовірної інформації;

 3. подання реєстраційних документів особою, яка відповідно до вимог законодавства не має права на участь у зовнішньому оцінюванні;

 4. відправлення реєстраційних документів після завершення встановленого строку реєстрації (особі, яка в період реєстрації не подавала реєстраційних документів) або перереєстрації;

 5. неналежного оформлення документів, необхідних для реєстрації;

 6. неможливості створення особливих (спеціальних) умов для проходження зовнішнього оцінювання відповідно до медичного висновку.


У разі прийняття рішення про відмову в реєстрації (перереєстрації) вам буде надіслано витяг із протоколу засідання регламентної комісії, у якому буде зазначена причина відмови. Якщо ви можете усунути причини, що стали підставою для прийняття такого рішення, до 25 березня 2019 року, створіть нову реєстраційну картку, скориставшись сервісом «Зареєструватися», сформуйте пакет реєстраційних документів та надішліть його на адресу відповідного регіонального центру оцінювання якості освіти або передайте до закладу освіти, у якому навчаєтесь (якщо складатимете ДПА у формі ЗНО).

Особа, якій відмовлено в реєстрації (перереєстрації), має право оскаржити рішення регламентної комісії протягом чотирнадцяти календарних днів із дня завершення реєстрації, подавши апеляційну заяву до Українського центру оцінювання якості освіти.

Якщо учасник через певні причини не зможе взяти участь у зовнішньому оцінюванні, він повинен до 16 квітня 2019 року надіслати до відповідного регіонального центру оцінювання якості освіти раніше отриманий Сертифікат і заяву про відмову в реєстрації.

 

Реєстрація осіб для участі в додатковій сесії зовнішнього оцінювання

Під час основного періоду реєстрації, що триватиме з 05 лютого до 25 березня 2019 року, подати документи для участі в додатковій сесії мають право особи, які не можуть пройти зовнішнє оцінювання під час основної сесії у зв’язку з тим, що:

 1. у рік проведення зовнішнього оцінювання навчаються за кордоном;

 2. за релігійними переконаннями не можуть узяти участь в основній сесії зовнішнього оцінювання з окремих навчальних предметів, що проводиться в певні дні;

 3. обрали для проходження зовнішнього оцінювання два навчальні предмети, тестування з яких проводиться під час основної сесії в один день;

 4. вказали на необхідність створення особливих (спеціальних) умов проходження зовнішнього оцінювання, що можуть бути забезпечені лише під час додаткової сесії;

 5. у період проведення основної сесії зовнішнього оцінювання з окремих навчальних предметів братимуть участь у міжнародних, всеукраїнських заходах (змаганнях, конкурсах, олімпіадах тощо), включених до офіційних заходів Міністерства освіти і науки України, Міністерства культури України, Міністерства молоді та спорту України, складатимуть державні іспити, перебуватимуть за кордоном.


Щоб зареєструватися для проходження зовнішнього оцінювання під час додаткової сесії, зазначені вище особи мають надати заяву (у довільній формі) і документ, що підтверджує причину, яка унеможливлює участь в основній сесії, а саме:

 1. довідку, що підтверджує факт навчання за кордоном, де зазначено період навчання;

 2. клопотання релігійного управління (центру), що діє згідно із законодавством України про свободу совісті та релігійні організації;

 3. медичний висновок про створення особливих (спеціальних) умов для проходження зовнішнього незалежного оцінювання форми № 086-3/о, затвердженої наказом Міністерства освіти і науки України, Міністерства охорони здоров’я України від 29 серпня 2016 року № 1027/900;

 4. копію наказу або іншого розпорядчого документа про участь у міжнародних, всеукраїнських заходах (змаганнях, конкурсах, олімпіадах тощо), де зазначено прізвище, ім’я, по батькові особи та період проведення відповідного заходу;

 5. довідку з закладу освіти, де вказано, що заявник дійсно навчається в цьому закладі освіти, а також дату складання ним державного іспиту, яка збігається з датою проведення зовнішнього оцінювання з певного навчального предмета;

 6. документ, що підтверджує необхідність перебування за кордоном у день проведення зовнішнього оцінювання з певного навчального предмета.

 

Процедура реєстрації осіб, які не складають ДПА у формі ЗНО

Процедура реєстрації осіб, які складають ДПА у формі ЗНО

(за матеріалами навчально-методичного центру оцінювання якості освіти КЗ КОІППО ім В.О.Сухомлинського)

 

Відповідно до листа Одеського регіонального центру від  28.12.2018 року №  08/01-1369 з метою створення оптимальних умов для реєстрації  громадян для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні  2019 року в Кіровоградській області затверджена мережа пунктів реєстрації:

пп

Регіон

Назва пунтку реєстрації

Адреса пункту реєстрації Контактний телефон

Контактний телефон

ПІБ відповідального

за пункт реєстрації

Контактний телефон відповідального

за пункт реєстрації

Дні роботи

Режим роботи

1

Кіровоградська область смт Голованівськ

Відділ освіти, молоді та спорту Голованівської РДА

26500, Кіровоградська обл., смт Голованівськ, вул Соборна, 40

(05252)21835

Павленко Андрій Вікторович

(096)1928682

Понеділок-п'ятниця

9.00-16.00

Матеріали для батьківських зборів по ЗНО-2019

 

 

ЗНО-2019: ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ

http://testportal.gov.ua/2018/10/04/zno-2019-vazhlyva-informatsiya/

 

У 2019 РОЦІ ЗНО ПРОЙДЕ З 20 ТРАВНЯ ДО 12 ЛИПНЯ:

http://testportal.gov.ua/2018/09/25/u-2019-rotsi-zno-projde-z-20-travnya-do-12-lypnya/

 

ГРАФІК ПРОВЕДЕННЯ ЗНО – 2019

МАТЕМАТИКА                            21 травня

УКРАЇНСЬКА МОВА І ЛІТЕРАТУРА        23 травня

ІСПАНСЬКА МОВА                    27 травня

НІМЕЦЬКА МОВА                     27 травня

ФРАНЦУЗЬКА МОВА                27 травня

АНГЛІЙСЬКА МОВА                  28 травня

ФІЗИКА                                     30 травня

ІСТОРІЯ УКРАЇНИ                    04 червня

БІОЛОГІЯ                                  06 червня

ГЕОГРАФІЯ                              11 червня

ХІМІЯ                                         13 червня

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень