Третя очна сесія для учителів початкової школи

Дата: 29.10.2018 14:28

З 29 жовтня 2018 року в НВК «Голованівська ЗШ І-ІІІ ст. ім.Т.Г.Шевченка-гімназія» розпочалася третя очна сесія для учителів початкової школи, які навчатимуть учнів  1 класів відповідно до концепції «Нова українська школа». В нашій локації проходять навчання учителі-початківці Гайворонського, Благовіщенського, Голованівського районів. Під час третьої сесії з слухачами будуть працювати тренера Абажей Л.І., Майборода Л.М., Тимофєєва І.В., Сібіберт О.Є., Сергієнко М.С., Червонець І.В., Тарапака Н.В., Шумейко Ю.М., Чернецька О.Г., які розкриють питання:

-особливості оцінювання навчальних досягнень учнів;

-інтеграція (теоретичний аспект);

-організація освітнього середовища;

-особливості співпраці з батьками;

-читання і письмо для розвитку критичного мислення;

-інтеграція навичок «Щоденні 5»

-концептуальні основи інклюзивної освіти;

-особливості організації освітнього процесу: командний підхід, індивідуальна програма розвитку;

-використання діяльнісних та ігрових методів навчання в початковій школі з використанням 6 цеглинок LEGO;

-можливість використання сучасних методик навчання математики та зразки методичної діяльності;

-варіативність діяльності вчителя, форм, методів та засобів навчання математики та різноманітність математичних матеріалів;

-реалізація діяльнісного,  інтегрованого підходів та дослідницького  характеру навчання  з опорою на очно-образне мислення.