Районний семінар-практикум учителів англійської мови

23 листопада  2018 року у навчально-виховному комплексі «Голованівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів ім. Т.Г.Шевченка - гімназія» відбувся районний семінар-практикум учителів англійської мови з проблеми: «Використання традиційних та інноваційних технологій навчання для успішного оволодіння учнями іноземною мовою».

15:23 23.11.2018

Апробація тестових завдань ЗНО української мови, біології, історії України, математки

20 та 21 листопада на базі Побузької ЗШ І-ІІІ ступенів та НВК Голованівська ЗШ І-ІІІ ступенів ім Т.Г.Шевченка відбулась апробоція тестовах завдань ЗНО з математики, історії УКраїни, української мови та літератури та біології, яку провела для випускників 2019 року завідувач лабораторії зовнішнього незалежного оцінювання, представник Одеського регіонального центру оцінювання якості освіти у Кіровоградській області - Бутенко Ліна Миколаївна.

14:46 21.11.2018

Семінар-практикум  учителів української мови та літератури

16 листопада 2018 року в НВК «Голованівська ЗШ І-ІІІ ст. ім. Т.Г.Шевченка-гімназія» відбувся семінар-практикум  учителів української мови та літератури. Розпочався захід літературною композицією, присвяченою Дню української писемності та мови.  Урок української літератури  на тему «Федько як особистість. Роль портрета, пейзажу, діалогу художніх деталей» провела Смоленська В.В., спеціаліст І кваліфікаційної категорії. Урок проведено з дотриманням вимог до сучасного компетентнісного уроку з використанням ІКТ.  Віта Василівна розвивала вміння учнів  висловлювати власні міркування щодо прочитаного, використала елементи кольористики як засіб вираження внутрішнього світу героя.  Шестикласники характеризували щедрого на добро Федька, виявляли роль художніх засобів у творі.

15:24 16.11.2018

Учитель року - 2019

16 листопада 2018 року у НВК «Голованівська ЗШ І-ІІІ ступенів ім. Т.Г.Шевченка - гімназія» відбувся семінар-навчання учасників І туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року - 2019» у номінаціях «Географія» та «Основи здоров’я».

14:27 16.11.2018

ІІ етап Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка

14 листопада 2018 року у приміщенні НВК «Голованівська ЗШ І-ІІІ ст.  ім.  Т.Г.Шевченка-гімназія»  переможці шкільного етапу  Міжнародного  мовно –літературного конкурсу  учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка  взяли участь у ІІ етапі. В інтелектуальних змаганнях взяли участь 27 учнів із НВК «Голованівська ЗШ І-ІІІ ст. ім. Т.Г.Шевченка-гімназія», філії НВК «Голованівська ЗШ І-ІІІ ст. ім. Т.Г.Шевченка-гімназія «Межирічківська ЗШ», філії НВК «Голованівська ЗШ І-ІІІ ст. ім. Т.Г.Шевченка-гімназія «Шепилівська ЗШ», НВК «Перегонівська ЗШ І-ІІІ ст. –ДНЗ». Учасників привітала  Рибак І.А., методист районного методичного кабінету відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації, побажала їм успіхів під час виконання завдань.

14:19 14.11.2018

Засідання районного парламенту дітей

14 листопада 2018 року відбулося засідання районного парламенту дітей. Ярослав Валерійович Жабчіц, керівник гуртка "Лідер" Голованівського районного будинку дитячої та юнацької творчості, координатор районного парламенту дітей провів зустріч делегатів шкільних парламентів, на якій було скоординовано і налагоджено співпрацю між координатором і дітьми, розроблено програму дій районного парламенту.

14:02 14.11.2018

Інтелектуальна гра "Що? Де? Коли?"

9 листопада 2018 року в Голованівську відбувся районний етап інтелектуальної гри "Що? Де? Коли?". Позмагатися в ерудиції прибуло 10 команд із закладів загальної середньої освіти району. У захопливому турнірі інтеректуалів, який підготувала Лісовенко Ольга Павлівна, заступник директора Побузького центру дитячої та юнацької творчості, перемогла команда "Мозковий штурм" Побузької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.

13:53 14.11.2018