A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти, молоді та спорту Голованівської селищної ради

Пробне ЗНО - 2020

ПРОБНЕ ЗНО-2020

Пробне зовнішнє незалежне оцінювання проходить з метою ознайомлення всіх охочих із процедурою проведення зовнішнього незалежного оцінювання, структурою та змістом тестового зошита, порядком доступу до пункту тестування та робочого місця. Пробне тестування є важливою складовою підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання.

Особи, які зареєструються для участі у пробному тестуванні, матимуть можливість:

 • ознайомитися зі стандартизованими тестами, що відповідають вимогам Програм, характеристикам і структурі сертифікаційних робіт зовнішнього незалежного оцінювання 2020 року;
 • пройти пробний тест і попрактикуватися в заповненні бланків відповідей;
 • дізнатися правильні відповіді до завдань пробного тестування, що будуть розміщені на сайті Українського центру оцінювання якості освіти у визначений час;
 • отримати результат пробного тестування за допомогою спеціального сервісу (за бажанням);
 • психологічно налаштуватися на проходження зовнішнього незалежного оцінювання;
 • навчитися ефективно розподіляти час;
 • оцінити свій рівень навчальних досягнень.

Пробне зовнішнє незалежне оцінювання є платною послугою для учасників та неприбутковою для організаторів і проводиться коштом фізичних і юридичних осіб. Вартість одного тестування для одного учасника 138 грн.

У 2020 році пробне зовнішнє незалежне оцінювання з української мови і літератури відбудеться 21 березня, з історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії, а також з іноземних мов (англійської, іспанської, німецької та французької) — 28 березня.

У день проведення пробного тестування кожен зареєстрований учасник може пройти тест з одного навчального предмета.

Реєстрація для участі у пробному зовнішньому незалежному оцінюванні триватиме з 3 до 24 січня 2020 року на сайті відповідного регіонального центру оцінювання якості освіти.

Докладний порядок реєстрації для участі у пробному ЗНО буде оприлюднено на сайті регіонального центру оцінювання якості освіти.

Для всіх зареєстрованих учасників пробного ЗНО буде створено інформаційні сторінки, на яких до 2 березня буде розміщено інформацію про час і місце проведення пробного ЗНО.

Для отримання результатів пробного ЗНО кожному учасникові потрібно буде занести свої відповіді на спеціальний сервіс «Визначення результатів пробного зовнішнього незалежного оцінювання» у такі терміни:

 • 21–23 березня (українська мова і література);
 • 28–30 березня (історія України, математика, біологія, географія, фізика, хімія, а також англійська, німецька, французька та іспанська мови).

Результати тестування з української мови і літератури буде оприлюднено на інформаційних сторінках учасників пробного ЗНО 27 березня, з інших предметів — 3 квітня.

Звертаємо увагу, що реєстрація для проходження пробного ЗНО не передбачає автоматичної реєстрації для участі в основній сесії ЗНОРезультати пробного ЗНО не буде зараховано як оцінки за державну підсумкову атестацію та не буде використано для участі в конкурсному відборі під час вступу до вищих навчальних закладів.

 

УМОВИ РЕЄСТРАЦІЇ ТА УЧАСТІ ОСІБ, ЯКІ ВИЯВИЛИ БАЖАННЯ ВЗЯТИ УЧАСТЬ У ПРОБНОМУ ЗОВНІШНЬОМУ НЕЗАЛЕЖНОМУ ОЦІНЮВАННІ 2020 РОКУ, ДЛЯ ОДЕСЬКОЇ ТА КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТЕЙ

21 березня 2020 року - українська мова і література;

28 березня 2020 року - історія України, математика, біологія, географія, хімія, фізика, англійська мова, німецька мова, французька мова, іспанська мова.

 1. Учасниками пробного зовнішнього незалежного оцінювання (далі - пробного ЗНО, ПЗНО) є особи, які зареєструвалися для участі в ПЗНО та здійснили оплату.
 2. Реєстрація учасника пробного ЗНО здійснюється Одеським регіональним центром оцінювання якості освіти (далі - ОРЦОЯО) через мережу Іnternet після отримання від учасника електронної заяви.
 3. Реєстрація триватиме з 03 січня до 24 січня 2020 року.
 4. Для реєстрації особа, яка виявила бажання взяти участь у пробному ЗНО, повинна:
  1. Зайти на сайт ОРЦОЯО http://test-center.od.ua на сторінку «Пробне ЗНО- 2020».
  2. Ознайомитися з документами, що регламентують проведення пробного ЗНО.
  3. Уважно заповнити на сайті реєстраційну форму, перевірити правильність зазначених даних та надати згоду на обробку персональних даних.
  4. Роздрукувати сформований PDF-документ із реєстраційною карткою, у якій буде зазначено логін та пароль для доступу до інформаційної сторінки «Особистий кабінет учасника ПЗНО», та квитанціями на оплату кожного із замовлених тестувань. Радимо зберігати отримані логін та пароль у надійному місці для уникнення несанкціонованого доступу!
  5. Здійснити оплату на основі сформованих квитанцій протягом 5 (п’яти) робочих днів в установі будь-якого банку України. Останній день прийому платежів - 31 січня 2020 року. Кошти, перераховані після 31 січня 2020 року, зараховуватися не будуть.
  6. Зберегти квитанцію (чек), що підтверджує проведення операції оплати. Ідентифікація платежу здійснюється автоматично за кодом, який вказано в квитанції(ях) в полі «Призначення платежу». Він унікальний для кожного предмета та учасника пробного ЗНО. Звертайте увагу касира на обов’язкове внесення цього коду до поля «Призначення платежу». Якщо у призначенні платежу в квитанції не вказані дані або вказані невірні дані, гроші не зможуть бути зараховані. Квитанція про оплату вважається підтвердженням ознайомлення та згоди з умовами пробного ЗНО.
  7. Проконтролювати надходження платежу до ОРЦОЯО в «Особистому кабінеті учасника ПЗНО». Якщо через 5 робочих днів після оплати надходження коштів не зафіксовано в «Особистому кабінеті», звернутися за телефоном інформаційної підтримки ОРЦОЯО (048-784-89-36, 0482-32-35-¬09).
 5. До 02 березня 2020 року в «Особистому кабінеті учасника ПЗНО» буде розміщено запрошення-перепустку, у якій буде зазначено час і місце проведення пробного ЗНО. Запрошення-перепустку необхідно роздрукувати. Пункти проведення пробного ЗНО будуть створені, як правило, у районних центрах та/або в містах обласного значення. Якщо в районі (місті обласного значення) у певний день виявить бажання брати участь у пробному ЗНО менше, ніж 45 осіб (сумарно з усіх предметів, що проводяться в цей день), то учасникам цього району (міста) буде надано можливість проходити пробне ЗНО в іншому населеному пункті.
 6. У разі неучасті особи у пробному ЗНО сплачені кошти не повертаються. Ця особа має право отримати комплект тестових матеріалів пробного ЗНО, звернувшись у триденний термін за адресою пункту проведення ПЗНО, зазначеною у запрошенні - перепустці.
 7. Кожен зареєстрований учасник може скласти у день пробного ЗНО тест лише з одного предмету згідно з графіком:
 8. Допуск до пункту пробного ЗНО здійснюється за наявності в учасника таких документів:
  • паспорта або свідоцтва про народження;
  • запрошення-перепустки;
  • квитанції про сплату вартості послуг на проведення пробного ЗНО.
 9. Результати пробного ЗНО:
 1. Кожен учасник пробного ЗНО матиме змогу ввести свої відповіді до сервісу «Визначення результатів пробного зовнішнього незалежного оцінювання», доступ до якого буде здійснюватися через «Особистий кабінет учасника ПЗНО»:
  • з 21.03. 2020 р. до 23.03.2020 р. - з української мови і літератури;
  • з 28.03.2020 р. до 30.03.2020 р. - з біології, географії, історії України, математики, фізики, хімії, англійської, німецької, французької, іспанської мов.
 2. Оприлюднення правильних відповідей до завдань ПЗНО:
  • 24.03.2020 р.з української мови і літератури;
  • 31.03.2020 р.з біології, географії, історії України, математики, фізики, хімії, англійської, німецької, французької, іспанської мов.
 3. Оголошення результатів пробного зовнішнього незалежного оцінювання:
  • 27.03.2020 р. - з української мови і літератури;
  • 03.04.2020 р. - з біології, географії, історії України, математики, фізики, хімії, англійської, німецької, французької, іспанської мов.

Реєстрація для участі у пробному ЗНО-2020 триватиме з 3 до 24 січня на сайті Одеського регіонального центру оцінювання якості освіти.

Пробне ЗНО з української мови і літератури відбудеться 21 березня, з історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії, іноземних мов (англійської, іспанської, німецької та французької) — 28 березня. У день проведення пробного тестування кожний зареєстрований учасник може пройти тест з одного навчального предмета.

Результати пробного ЗНО для осіб, які введуть свої відповіді до спеціального сервісу, буде оприлюднено на інформаційних сторінках: з української мови і літератури — 27 березня, з інших предметів — 3 квітня.

У розділі "Пробне ЗНО-2020" розміщено кошторис та особливості реєстрації на пробне ЗНО. Вартість одного тестування пробного ЗНО-2020 складає 138 гривень.

                                                              (За матеріалами сайту ОРЦОЯО)

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень