«Особливості реалізації концептуальних засад Нової української школи»

Дата: 01.11.2018 14:31

Учителі  початкових   класів Благовіщенського, Голованівського, Гайворонського районів, які навчатимуть учнів  1 класів відповідно до концепції «Нова українська школа» пройшли підвищення кваліфікації з проблеми «Особливості реалізації концептуальних засад Нової української школи». Хочемо подякувати тренерам Абажей Л.І., Майбороді Л.М., Хівренко С.М., Тимофєєвій І.В., Сібіберт О.Є., Сергієнко М.С., Червонець І.В., Тарапаці Н.В., Шумейко Ю.М., Кондратовій В.В., Чернецькій О.Г., за  змістовні лекції, цікаві практичні заняття та за спілкування, яке надихає на втілення  та реалізацію ідей «Нової української школи»!!!  З 01.11. по 02.11.2018 року учителі презентували свій авторський творчий продукт. Кожна група захищала свої проекти, навчально-методичні розробки та технологічні портфоліо. Вітаємо усіх учасників з успішною здачею авторських робіт!!! Завжди будьте доброзичливими, творчими, креативними та неповторними!!!