ІІ етап Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка

Дата створення: 14:19 14.11.2018

14 листопада 2018 року у приміщенні НВК «Голованівська ЗШ І-ІІІ ст.  ім.  Т.Г.Шевченка-гімназія»  переможці шкільного етапу  Міжнародного  мовно –літературного конкурсу  учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка  взяли участь у ІІ етапі. В інтелектуальних змаганнях взяли участь 27 учнів із НВК «Голованівська ЗШ І-ІІІ ст. ім. Т.Г.Шевченка-гімназія», філії НВК «Голованівська ЗШ І-ІІІ ст. ім. Т.Г.Шевченка-гімназія «Межирічківська ЗШ», філії НВК «Голованівська ЗШ І-ІІІ ст. ім. Т.Г.Шевченка-гімназія «Шепилівська ЗШ», НВК «Перегонівська ЗШ І-ІІІ ст. –ДНЗ». Учасників привітала  Рибак І.А., методист районного методичного кабінету відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації, побажала їм успіхів під час виконання завдань.

Засідання районного парламенту дітей

Дата створення: 14:02 14.11.2018

14 листопада 2018 року відбулося засідання районного парламенту дітей. Ярослав Валерійович Жабчіц, керівник гуртка "Лідер" Голованівського районного будинку дитячої та юнацької творчості, координатор районного парламенту дітей провів зустріч делегатів шкільних парламентів, на якій було скоординовано і налагоджено співпрацю між координатором і дітьми, розроблено програму дій районного парламенту.

Інтелектуальна гра "Що? Де? Коли?"

Дата створення: 13:53 14.11.2018

9 листопада 2018 року в Голованівську відбувся районний етап інтелектуальної гри "Що? Де? Коли?". Позмагатися в ерудиції прибуло 10 команд із закладів загальної середньої освіти району. У захопливому турнірі інтеректуалів, який підготувала Лісовенко Ольга Павлівна, заступник директора Побузького центру дитячої та юнацької творчості, перемогла команда "Мозковий штурм" Побузької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.

ІІ етап Всеукраїнських олімпіад

Дата створення: 09:49 13.11.2018

Профорієнтаційна зустріч працівників національної поліції

Дата створення: 14:23 07.11.2018

7 листопада 2018 року в Голованівську відбулася профорієнтаційна зустріч працівників національної поліції Кравця Олександра Вікторовича, старшого інспектора сектору організації відбору та проведення атестування поліцейських УКЗГУНП в Кіровоградській області та Папушой Вікторії Аркадіївни, начальника сектору кадрового забезпечення Голованівського відділу поліції ГУНП в Кіровоградській області з учнями 11 класів закладів загальної середньої освіти.

ІІ етап Всеукраїнських олімпіад

Дата створення: 15:01 05.11.2018

«Особливості реалізації концептуальних засад Нової української школи»

Дата створення: 14:31 01.11.2018

Учителі  початкових   класів Благовіщенського, Голованівського, Гайворонського районів, які навчатимуть учнів  1 класів відповідно до концепції «Нова українська школа» пройшли підвищення кваліфікації з проблеми «Особливості реалізації концептуальних засад Нової української школи». Хочемо подякувати тренерам Абажей Л.І., Майбороді Л.М., Хівренко С.М., Тимофєєвій І.В., Сібіберт О.Є., Сергієнко М.С., Червонець І.В., Тарапаці Н.В., Шумейко Ю.М., Кондратовій В.В., Чернецькій О.Г., за  змістовні лекції, цікаві практичні заняття та за спілкування, яке надихає на втілення  та реалізацію ідей «Нової української школи»!!!  З 01.11. по 02.11.2018 року учителі презентували свій авторський творчий продукт. Кожна група захищала свої проекти, навчально-методичні розробки та технологічні портфоліо. Вітаємо усіх учасників з успішною здачею авторських робіт!!! Завжди будьте доброзичливими, творчими, креативними та неповторними!!!

Засідання районної творчої групи вчителів зарубіжної літератури

Дата створення: 14:05 31.10.2018

31 жовтня 2018 року у навчально-виховному комплексі «Голованівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів ім.Т.Г.Шевченка-гімназія» відбулось засідання районної творчої групи вчителів зарубіжної літератури з проблеми: «Інноваційні форми і методи викладання зарубіжної літератури». Світлана Костянтинівна Бак, керівник творчої групи, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, вчитель-методист філії «Троянська загальноосвітня школа», організувала і провела для колег цікаву і змістовну відео зустріч із Наталією Рудницькою, учителем зарубіжної літератури Чернігівської області, яка увійшла в топ-10 кращих учителів зарубіжної літератури.

Третя очна сесія для учителів початкової школи

Дата створення: 14:28 29.10.2018

З 29 жовтня 2018 року в НВК «Голованівська ЗШ І-ІІІ ст. ім.Т.Г.Шевченка-гімназія» розпочалася третя очна сесія для учителів початкової школи, які навчатимуть учнів  1 класів відповідно до концепції «Нова українська школа». В нашій локації проходять навчання учителі-початківці Гайворонського, Благовіщенського, Голованівського районів. Під час третьої сесії з слухачами будуть працювати тренера Абажей Л.І., Майборода Л.М., Тимофєєва І.В., Сібіберт О.Є., Сергієнко М.С., Червонець І.В., Тарапака Н.В., Шумейко Ю.М., Чернецька О.Г., які розкриють питання:

Батьківські збори . ЗНО-2019

Дата створення: 11:58 24.10.2018