До Дня працівників освіти

У першу неділю жовтня в Україні відзначається професійне свято працівників освіти – День учителя.

09:28 02.10.2017

Стартував обласний педагогічний марафон "Штрихи до портрета Василя Сухомлинського"

25 вересня 2017 року у м. Благовіщенськ урочисто стартував обласний педагогічний марафон "Штрихи до портрета Василя Сухомлинського", який триватиме рік. Завершиться він у вересні 2018 року  у с. Павлиш напередодні відзначення 100-річчя від дня народження великого Добротворця.

09:35 26.09.2017

"Олімпійський тиждень"

04-08  вересня у навчальних закладах проходив «Олімпійський тиждень» – спортивно-видовищний захід, спрямований на популяризацію спорту, здорового способу життя та олімпійського руху. Подібні заходи проводяться на всій території України. У нашому районі «Олімпійський тиждень» розпочався 04 вересня у всіх дошкільних та загальноосвітніх закладах спортивно-виховним заходом «Олімпійський урок». Юнаки та дівчата продемонстрували свої вміння у спортивних змаганнях і конкурсах та відповіли на запитання олімпійської вікторини. Закінчився тиждень в закладах відзначенням Дня фізичної культури та спорту.

09:54 20.09.2017

Відкриття філії Голованівського БДЮТу

19 вересня 2017 року у  НВК «Перегонівська ЗШ І-ІІІ ст.-ДНЗ»   відбулося відкриття філії Голованівського районного будинку дитячої та юнацької творчості.  У закладі працюватимуть 18 гуртків за  такими напрямками: художньо-естетичний, гуманітарний, спортивно-оздоровчий, військово-патріотичний, науково-технічний, якими керуватимуть 17 досвідчених педагогів.

09:41 20.09.2017

"Олімпіада Кіровоградщини"

Обласні комплексні змагання серед дітей і юнацтва «Олімпіада Кіровоградщини» другий рік поспіль зібрали на стадіоні «Зірка» у Кропивницькому учасників із усіх районів нашої області.

09:59 13.09.2017

Свято першого дзвоника

Першовересень здавна не просто початок осені: для школярів, вчителів це урочисте і хвилююче свято - День знань. Цього дня в усіх навчальних закладах нашого району за традицією пройшли урочисті лінійки, пролунав перший дзвоник, який сповістив про початок нового навчального року. До присутніх звернулися керівники шкіл, запрошені гості, які побажали учням жаги до знань, терпіння та успіхів у навчанні.

08:00 01.09.2017