ІІ етап усеукраїнських олімпіад з англійської мови та математики
18 грудня 2021 року у Голованівському ліцеї ім. Т.Г. Шевченка відбувся ІІ етап Усеукраїнської олімпіади з англійської мови.
За рішенням журі переможцями стали:
І місце
Розумняк Поліна, учениця 8 класу Голованівського ліцею ім. Т.Г.Шевченка (учитель Запорожчук Г.М.);
Бучацька Дарія, учениця 9 класу Голованівського ліцею ім. Т.Г.Шевченка (учитель Позивай О.А.);
Копієвський Олександр, учень 10 класу Голованівського ліцею ім. Т.Г.Шевченка (учитель Спусканюк Г.С.);
Гордійчук Ірина, учениця 11 класу Голованівського ліцею ім. Т.Г.Шевченка (учитель Стах Л.М.);
Ковальська Яна, учениця 11 класу Голованівського ліцею ім. Т.Г.Шевченка (учитель Запорожчук Г.М.);
ІІ місце
Гордійчук Дарина, учениця 8 класу Голованівського ліцею ім. Т.Г.Шевченка (учитель Запорожчук Г.М.);
Іщак Анна, учениця 9 класу Голованівського ліцею ім. Т.Г.Шевченка (учитель Стах Л.М.);
ІІІ місце
Левуцька Олександра, учениця 8 класу Голованівського ліцею ім. Т.Г.Шевченка (учитель Спусканюк Г.С.)
19 грудня 2021 року у Голованівському ліцеї ім. Т.Г. Шевченка відбувся ІІ етап Усеукраїнської олімпіади з математики.
За рішенням журі переможцями стали:
І місце
Руснак Вікторія, учениця 6 класу Голованівського ліцею ім. Т.Г.Шевченка (учитель Медведчук М.П.);
Лахтюк Даніїл, учень 7 класу Голованівського ліцею ім. Т.Г.Шевченка (учитель Медведчук М.П.);
Левуцька Олександра, учениця 8 класу Голованівського ліцею ім. Т.Г.
Шевченка (учитель Березюк Т.І.);
Бучацька Дарія, учениця 9 класу Голованівського ліцею ім. Т.Г.Шевченка (учитель Войченко О.О.);
Копієвський Олександр, учень 10 класу Голованівського ліцею ім. Т.Г.Шевченка (учитель Войченко О.О.);
Ступаченко Дмитро, учень 11 класу Голованівського ліцею ім. Т.Г.Шевченка (учитель Медведчук М.П.);
ІІ місце
Паламаренко Богдан, учень 6 класу Голованівського ліцею ім. Т.Г.Шевченка (учитель Томашевська О. Ю.);
Куляєва Дарина, учениця 7 класу Голованівського ліцею ім. Т.Г.Шевченка (учитель Медведчук М. П.);
Хміль Матвій, учень 8 класу Новосільської філії Голованівського ліцею ім. Т.Г.Шевченка (учитель Глобенко Н.В.);
Колодич Єлизавета, учениця 9 класу Голованівського ліцею ім. Т.Г.Шевченка (учитель Войченко О.О.);
Загородня Дарина, учениця 11 класу Голованівського ліцею ім. Т.Г.Шевченка (учитель Медведчук М.П.);
ІІІ місце
Бекало Тетяна, учениця 8 класу Межирічківської філії Голованівського ліцею ім. Т.Г.Шевченка (учитель Бранчук О.А.);
Андронатій Олексій, учень 9 класу Новосільської філії Голованівського ліцею ім. Т.Г.Шевченка (учитель Глобенко Н.В.).
Вітаємо переможців та бажаємо успіхів у навчанні.