1 червня - Міжнародний день захисту дітей

Дата: 02.06.2021 13:38

1 червня 2021 року в районному будинку культури з нагоди відзначення Міжнародного дня захисту дітей відбулося свято за участю дитячих колективів закладів освіти Голованівської селищної ради. Дітей привітав селищний голова  Сергій Цобенко. Він вручив сертифікати на отримання стипендій обдарованим учням-переможцям міжнародних, всеукраїнських та обласних змагань, конкурсів, фестивалів.

На святі виступили хореографічні і вокальні колективи будинку дитячої та юнацької творчості, дитячої школи мистецтв, артист пародійного жанру театру «Рaradoks». Особливою популярністю користувались казкові локації: фотозони, аква-грим «Чарівний світ казок», малюнок на асфальті.

Пізнавальним було спілкування із працівниками патрульної та державної служби з надзвичайних ситуацій.

По закінченню свята відбулася дитяча дискотека та пригощання  солодкою ватою.