ІІ етап Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

Дата: 16.11.2019 15:37

16 листопада 2019 року у приміщенні Голованівського ліцею ім. Т.Г.Шевченка переможці І етапу Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка взяли участь у ІІ етапі. У змаганнях взяли участь 12 школярів із Голованівського ліцею ім. Т.Г.Шевченка, Перегонівського ліцею, Шепилівської філії Голованівського ліцею ім. Т.Г.Шевченка. Учасників конкурсу привітала Рибак І.А., методист районного методичного кабінету відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації, побажала їм успіхів під час виконання завдань.

Відповідно до рішення журі переможцями стали:

І місце

Голобородько Софія, учениця 6 класу Перегонівського ліцею (учитель Кімлик Т.І.);

Крижановська Юлія, учениця 10 класу Голованівського ліцею ім. Т.Г.Шевченка (учитель Панченко Л.Б.);

Штука Софія, учениця 11 класу Голованівського ліцею ім. Т.Г.Шевченка (учитель Оцабрик О.М.).

ІІ місце

Шварц Анастасія, учениця 5 класу Голованівського ліцею ім. Т.Г.Шевченка (учитель Багачук Л.М.);

Гончарук Дар’я, учениця 6 класу Перегонівського ліцею (учитель Кімлик Т.І.).

Найда Іван, учень 5 класу Перегонівського ліцею (учитель Гришковець Л.Г.);

Запорожчук Анастасія, учениця 6 класу Голованівського ліцею ім. Т.Г. Шевченка (учитель Оцабрик О.М.);
Петренко Марія, учениця 8 класу Шепилівської філії Голованівського ліцею

ім. Т.Г.Шевченка (учитель Прядка Н.Д.).