ІІ етап Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка

Дата: 14.11.2018 14:19

14 листопада 2018 року у приміщенні НВК «Голованівська ЗШ І-ІІІ ст.  ім.  Т.Г.Шевченка-гімназія»  переможці шкільного етапу  Міжнародного  мовно –літературного конкурсу  учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка  взяли участь у ІІ етапі. В інтелектуальних змаганнях взяли участь 27 учнів із НВК «Голованівська ЗШ І-ІІІ ст. ім. Т.Г.Шевченка-гімназія», філії НВК «Голованівська ЗШ І-ІІІ ст. ім. Т.Г.Шевченка-гімназія «Межирічківська ЗШ», філії НВК «Голованівська ЗШ І-ІІІ ст. ім. Т.Г.Шевченка-гімназія «Шепилівська ЗШ», НВК «Перегонівська ЗШ І-ІІІ ст. –ДНЗ». Учасників привітала  Рибак І.А., методист районного методичного кабінету відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації, побажала їм успіхів під час виконання завдань.

Творчі роботи  були пов’язані з культурою, мораллю, духовними цінностями українського народу, які сприяють об’єднанню нації, формують почуття патріотизму, віри в майбутнє нашої держави, про яку мріяв і писав у своїх творах Великий Кобзар.

За підсумками журі переможцями стали:

Гончарук Дар’я, учениця 5 класу НВК «Перегонівс ька ЗШ І-ІІІ ст. –ДНЗ» (учитель Кімлик Т.І.);

Штука Софія, учениця 10 класу  НВК «Голованівська ЗШ І-ІІІ ст. ім. Т.Г.Шевченка-гімназія» (учитель Оцабрик О.М.);

Дідоренко Карина, учениця 11 класу  НВК «Голованівська ЗШ І-ІІІ ст. ім. Т.Г.Шевченка-гімназія» (учитель Леонова Г.М.).