Колегія  відділу освіти, молоді та спорту Голованівської райдержадміністрації

Дата: 22.12.2018 09:47

21 грудня 2018 року на базі НВК "ГОЛОВАНІВСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ ІМ.Т.Г.ШЕВЧЕНКА-ГІМНАЗІЯ"відповідно до плану роботи на 2018 рік була проведена чергова колегія  відділу освіти, молоді та спорту Голованівської райдержадміністрації   керівників закладів освіти. У роботі колегії взяли участь члени колегії, керівники закладів освіти.

На порядок денний були винесені такі питання:

1. Про стан виконання районної програми з профілактики дитячої безпритульності та бездоглядності серед неповнолітніх.

2.  Стан охорони праці та безпеки життєдіяльності в закладах освіти

3. Різне.

По першому питанню виступила В.В.Тернавськаметодист районного методичного кабінету  відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації,  яка проінформувала присутніх про стан виконання районної програми з профілактики дитячої безпритульності та бездоглядності серед неповнолітніх.

По другому питанню виступила І.П.Топольник-  методист районного методичного кабінету  відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації яка проінформувала, про стан організації питань охорони праці та безпеки життєдіяльності в закладах освіти району.  Наголосила суворо дотримуватися вимог ЗУ «Про дорожній рух», «Про пожежну безпеку», Положення про організацію з охорони праці учвсників освітнього процесу в закладах освіти»… , веденню документації з питань охорони праці, пожежної безпеки  та електробезпеки.

Проекти рішень по даних питань прийнято одноголосно.

Після завершення колегії було обговорено питання:

• Щодо заповнення класного журналу учнів 1-го класу Нової української школи;(А.В.Харкавено)
  • Про порядок та систематичність надання інформацій  (В.В.Тернавська, І.П.Топольник);
  • Зміни в нормативній базі закладів освіти;
  • Про інструкцію з ведення ділової документації в ЗЗСО;

Про обговорення Положення щодо сертифікації учителів початкових класів.  ( О.В.Мирошниченко).