Відділ освіти, молоді та спорту Голованівської районної державної адміністрації

Програма розвитку цифрових навичок

Відповідно до Програми діяльності Кабінету Міністрів України, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 29 вересня 2019 року № 849, Міністерства цифрової трансформації України, зокрема, має забезпечити виконання цілі: «Українець, який хоче мати цифрові навички, може їх вільно набути». Показниками ефективності виконання зазначеної цілі визначено: понад 6 мільйонів українців охоплені програмою розвитку цифрових навичок; 70 % громадян, які пройшли програму, володіють навичками на базовому рівні.

Для досягнення вказаної цілі Мінцифри запустив національну онлайн-платформу з цифрової грамотності, яка доступна в мережі Інтернет за посиланням osvita.diia.gov.ua

На онлайн-платформі кожен громадянин зможе безкоштовно опанувати цифрові навички. Міністерством обрано сучасний формат навчання-освітні серіали за експертів та українських зірок. Наразі доступні три освітні серіали: базовий серіал із цифрової грамотності, цифрова грамотність для вчителів і освітній серіал для батьків «Онлайн безпека для дітей». Протягом 2020 року на онлайн-платформі з’являтимуться нові освітні серіали.