Заняття школи молодого працівника психологічної служби

Дата: 22.01.2020 16:03

22 січня  2020 року у Голованівському будинку дитячої та юнацької творчості відбулось  чергове заняття школи молодого працівника психологічної служби з проблеми «Робота практичного психолога з батьками». Слухачі школи розглянули основні напрямки роботи з батьками: психологічну діагностику, профілактичну корекцію, психологічне консультування, вимоги до освітньої роботи. Оксана Безносюк, практичний психолог Голованівського інклюзивно-ресурсного центру, ознайомила присутніх з правилами спілкування з батьками дітей з особливими освітніми потребами. Олена Гончарук, методист районного методичного кабінету відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації, провела заняття на тему «Розвиток підтримки емоційного світу дитини». Слухачі школи отримали методичні матеріали з проблеми семінару, окреслили коло питань для наступного заняття.