Організація та проведення VІІІ обласного Конкурсу дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей»

Дата: 11.02.2019 15:49

На виконання листа заступника голови Кіровоградської обласної державної адміністрації  С.Лобанової від 06 грудня 2018 року № 01-18/1192/0.4 «Про організацію та проведення VIІІ обласного Конкурсу дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей», згідно Указу Президента України від 18 серпня 2006 року № 685/2006, з метою популяризації питань охорони праці, а також привернення уваги суспільства, у тому числі свідомо активної молоді, до існуючих проблем у сфері охорони праці, виховання культури безпечної праці на виробництвах України у підростаючого покоління, як майбутніх роботодавців та працівників, а також популяризації превентивних методів запобігання нещасним випадкам на виробництві та професійним захворюванням, відділом освіти, молоді та спорту райдержадміністрації до закладів освіти району було  направлено лист, План заходів та Положення  «Про організацію та проведення VIІІ обласного Конкурсу дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей».

У Конкурсі взяли участь вихованці та учні 10 закладів загальної середньої освіти району: Голованівський ліцей ім.Т.Г.Шевченка, Побузький ліцей, Клинівська філія Голованівського ліцею ім.Т.Г.Шевченка, Троянська філія Голованівського ліцею ім.Т.Г.Шевченка, Голованівська філія ім.Г.В.Міклея Голованівського ліцею ім.Т.Г.Шевченка, Люшнюватська філія Побузького ліцею, Межирічківська філія Голованівського ліцею ім.Т.Г.Шевченка, Пушківська філія Побузького ліцею, Красногірська філія Голованівського ліцею ім.Т.Г.Шевченка, Перегонівський ліцей.

Кращі роботи учасників конкурсу надіслано до Управління Держпраці у Кіровоградській області.