Засідання районної творчої групи вчителів зарубіжної літератури

Дата: 06.11.2019 15:19

06 листопада 2019 року у Голованівському будинку дитячої та юнацької творчості відбулось засідання районної творчої групи учителів зарубіжної літератури з проблеми «Читацькоцентрична парадигма вивчення літератури». Тема зустрічі: «Пиріг з родзинками для читацького вільного простору». Світлана Костянтинівна Бак, керівник районної творчої групи учителів зарубіжної літератури, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, учитель-методист Троянської  філії  Голованівського ліцею  ім.Т.Г. Шевченка, поділилась враженнями від Академії ігрових технологій, яка відбулась у Київському університеті імені Бориса Грінченка, виступів Юрія Ковбасенка, Аліни Акуленко, Наталії Саражинської, майстер-класів Нікіти Самсоненка, Ірини Мегедь. Педагоги обговорили  твори сучасної літератури для дітей та підлітків, шляхи виховання читацької культури особистості, аспекти взаємодії читача і тексту,  формування у дітей стійкої мотивації до читання, визначення власної читацької траєкторії, спланували наступне засідання.