Відділ освіти, молоді та спорту Голованівської районної державної адміністрації

ІІ етап Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

   21 листопада 2018 року відбувся ІІ етап Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика. Для участі у конкурсі у НВК «Голованівська ЗШ І-ІІІ ст. ім. Т.Г.Шевченка-гімназія» приїхали 58 учасників із 13 закладів загальної середньої освіти району. Завдання були укладені відповідно до чинних програм та вікових особливостей учнів  та дали учням змогу не тільки виявити певні знання, практичні навички, а й загальний кругозір, індивідуальні нахили, творчі здібності.

За рішенням журі переможцями конкурсу стали:

І місце

Запорожчук Анастасія, учениця 5 класу НВК «Голованівська ЗШ І-ІІІ ст. ім. Т.Г.Шевченка-гімназія» (учитель Оцабрик О.М.);

Кремсал Олександр, учень 5 класу Побузької ЗШ І-ІІІ ст. (учитель Литвинюк І.Л.);

Тофан Вікторія, учениця 6 класу НВК «Голованівська ЗШ І-ІІІ ст. ім. Т.Г.Шевченка-гімназія» (учитель Панченко Л.Б.),

Лісова Анна, учениця 7 класу НВК «Голованівська ЗШ І-ІІІ ст. ім. Т.Г.Шевченка-гімназія» (учитель Оцабрик О.М.);

Загородня Дарина, учениця 8 класу НВК «Голованівська ЗШ І-ІІІ ст. ім. Т.Г.Шевченка-гімназія» (учитель Багачук Л.М.),

Крижановська Юлія, учениця 9 класу НВК «Голованівська ЗШ І-ІІІ ст. ім. Т.Г.Шевченка-гімназія» (учитель Панченко Л.Б.),

Штука Софія, учениця 10 класу НВК «Голованівська ЗШ І-ІІІ ст. ім. Т.Г.Шевченка-гімназія» (учитель Оцабрик О.М.);

Бухтяр Анастасія, учениця 11 класу НВК «Голованівська ЗШ І-ІІІ ст. ім. Т.Г.Шевченка-гімназія» (учитель Панченко Л.Б.).

ІІ місце

Пузанкова Катерина, учениця 5 класу НВК «Перегонівська ЗШ І-ІІІ ст.-ДНЗ» (учитель Кімлик Т.І.);

Бучацька Дарія, учениця 6 класу НВК «Голованівська ЗШ І-ІІІ ст. ім. Т.Г.Шевченка-гімназія» (учитель Панченко Л.Б.),

Штельмах Софія, учениця 6 класу філії  НВК «Голованівська ЗШ І-ІІІ ст. ім. Т.Г.Шевченка-гімназія «Новосільська ЗШ»» (учитель Акімкіна І.В.),

Ященко Наталія, учениця 6 класу Побузької ЗШ І-ІІІ ст. (учитель Левінська О.А.),

Грицюк Анастасія, учениця 7 класу НВК «Голованівська ЗШ І-ІІІ ст. ім. Т.Г.Шевченка-гімназія» (учитель Арчібасова Т.С.),

Ковбасюк Єлизавета, учениця 8 класу філії НВК «Голованівська ЗШ І-ІІІ ст. ім. Т.Г.Шевченка-гімназія «Межирічківська ЗШ» (учитель Сокорчук Л.В.),

Перепелиця Вероніка, учениця 9 класу Побузької ЗШ І-ІІІ ст. (учитель Рибачок О.В.),

Черних Світлана, учениця 10 класу Побузької ЗШ І-ІІІ ст. (учитель Богачук Л.А.),

Дідоренко Карина,  учениця 11 класу НВК «Голованівська ЗШ І-ІІІ ст. ім. Т.Г.Шевченка-гімназія» (учитель Леонова Г.М.),

Ціпов’яз Карина, учениця 11 класу Побузької ЗШ І-ІІІ ст.  (учитель Левінська О.А.).

ІІІ місце

Гончарук Дар’я, учениця 5 класу НВК «Перегонівська ЗШ І-ІІІ ст.-ДНЗ» (учитель Кімлик Т.І.);

Гордійчук Дарина, учениця 5 класу НВК «Голованівська ЗШ І-ІІІ ст. ім. Т.Г.Шевченка-гімназія» (учитель Багачук Л.М.),

Маркова Аліна,  учениця 5 класу філії НВК «Голованівська ЗШ І-ІІІ ст. ім. Т.Г.Шевченка-гімназія «Межирічківська ЗШ» (учительХодак В.В.);

Бербега Роксолана, учениця 6 класу НВК «Перегонівська ЗШ І-ІІІ ст.-ДНЗ» (учитель Корчум Н.П.);

Сульженко Діана, учениця 7 класу філії НВК «Голованівська ЗШ І-ІІІ ст. ім. Т.Г.Шевченка-гімназія «Голованівська ЗШ ім.. Г.В.Міклея» (учитель Потапова Л.А.),

Точенюк Яна, учениця 8 класу  НВК «Голованівська ЗШ І-ІІІ ст. ім. Т.Г.Шевченка-гімназія» (учитель Багачук Л.М.),

Ізотова Юлія, учениця 9 класу філії «Голованівська ЗШ І-ІІІ ст. ім. Т.Г.Шевченка-гімназія «Новосільська ЗШ» (Акімкіна І.В.),

Погребняк Маргарита, учениця 9 класу НВК «Голованівська ЗШ І-ІІІ ст. ім. Т.Г.Шевченка-гімназія» (учитель Арчібасова Т.С.),

Яцишина  Анна, учениця 10 класу НВК «Перегонівська ЗШ І-ІІІ ст.-ДНЗ» (учитель Гришковець Л.Г.),

Крива Анастасія, учениця 11 класу НВК «Перегонівська ЗШ І-ІІІ ст.-ДНЗ» (учитель Гришковець Л.Г.).

 

 



« повернутися до списку новин