Семінар-практикум для вихователів закладів дошкільної освіти району

Дата: 23.10.2019 17:00

23 жовтня 2019 року на базі ЗДО “Орлятко” Голованівської районної ради смт Побузьке відбувся семінар-практикум для вихователів закладів дошкільної освіти Голованівського району “Освіта для сталого розвитку в роботі з дітьми дошкільного віку”, метою якого було поглиблення знань педагогів щодо питань впровадження в практику роботи закладу дошкільної освіти ідей сталого розвитку, екологічного виховання, підвищення компетентності педагогів з питань екології, удосконалення і урізноманітнення форм і методів роботи з дітьми згідно з новими науковими досягненнями. Вихователем старшої групи Савчук Т.О. проведено інтегроване заняття “Закривайте швидше кран, щоб не витік океан”. Гудзь О.І.вихователь середньої групи проінформувала вихователів про “Освіту для сталого розвитку”. Проведено з присутніми майстер-клас “Побутові речі для розвитку малечі”. Адміністрація закладу підвели підсумки семінару, побажали всім присутнім плідної праці та творчої наснаги. Учасниками семінару прийнято методичні рекомендації.