Відділ освіти, молоді та спорту Голованівської районної державної адміністрації

"Олімпіада Кіровоградщини"

Обласні комплексні змагання серед дітей і юнацтва «Олімпіада Кіровоградщини» другий рік поспіль зібрали на стадіоні «Зірка» у Кропивницькому учасників із усіх районів нашої області.

08 вересня 2017 року 496 представників 27 команд змагалися у шести видах програми, у двох з них команда нашого району стала призером, а в загальнокомандному заліку ми стали шостими. Голованівський район представляли учні НВК «Голованівська ЗШ І-ІІІст. Т.Г. Шевченка-гімназія», Побузької ЗШ І-ІІІ ст., НВК «Перегонівська ЗШ І-ІІІст-ДНЗ».

У стрибках  у довжину з місця змагалися Федько Олександр, Бондар Антон, Рибак Юлія, Андрєєва Юлія, Зданевич Катерина, Андрєєв Антон.

В естафеті з елементами баскетболу брали участь Скоробрух Карина, Тахтаул Ігор, Яковлев Роман, Вдовиченко Юлія.

Найкращими серед усіх районів у човниковому бігові були Дмуховська Анастасія, Поліщук Марина, Бондар Єдуард, Напханюк Сергій.

Третіми в естафеті з елементами футболу стали Осіпчук Віталій, Олійник Віталій, Макарчук Андрій, Рибак Євген. У стрибках  на скакалці змагалися  Бончужна Дар’я, Вострікова Дар’я.

Кращі результати в окремих видах:

Стрибки у довжину з місця:                           Естафети з елементами баскетболу:

І – Олександрівський р-н;                                     І- Новомиргородський р-н;
ІІ – Маловисківський р-н;                                      ІІ- Новоукраїнський р-н;
ІІІ - Добровеличківський р-н.                                ІІІ – Олександрійський р-н.

Човниковий біг:                                                 Естафета з елементами футболу:
І- Голованівський р-н;                                               І- Бобринецька ОТГ;
ІІ- Олександрівський р-н;                                         ІІ- Олександрійський р-н;
ІІІ – Бобринецька ОТГ.                                             ІІІ – Голованівський р-н.

Стрибки на скакалці:                                       Конкурс «Тато, мама, я – спортивна сім’я»:

І- Компаніївський р-н;                                                  І- Світловодський р-н;
ІІ- Благовіщенський р-н;                                              ІІ- Онуфріївський р-н;
ІІІ – Олександрівський р-н.                                          ІІІ – Знам’янський р-н.



« повернутися до списку новин