Семінар-практикум учителів 1 класів

Дата: 09.01.2019 08:47

9 січня 2019 року відбувся семінар-практикум учителів 1 класів з проблеми «Практичне використання мультимедійної дошки на уроках в 1 класі». Ковбасюк Н.Л., учитель початкових класів Голованівського ліцею ім. Т.Г.Шевченка ознайомила присутніх з можливостями використання мультимедійної дошки на уроках, підготувала практичні завдання для учасників. Під час заходу Скоріна О.М., методист Побузького ЗДО «Ромашка» та Парахонько О.В., вихователь Голованівського ЗДО «Малятко» розглянули питання наступності в роботі дитячого садка та школи,  зробили аналіз програм для дітей дошкільного віку «Впевнений старт» та «Дитина». Крім того обговорили методичні рекомендації щодо заповнення класного журналу учнів 1 класу та питання сертифікації учителів.