Зональний етап з "Cool Games"

Дата: 30.11.2021 16:22

Сьогодні, 30 листапада 2021 року, в спортивній залі Голованівського ліцею ім. Т.Г. Шевченка відбувся зональний етап з "Cool Games" в залік обласної Гімназіади школярів. До нашої групи входить 7 команд (Вільшанська ТГ,ГайворонськаТГ, Голованівська ТГ, Заваллівська ТГ,БлаговіщенськаТГ, Побузька ТГ та Перегонівська ТГ). На змагання прибуло, на жаль, лише 3 команди: Гайворонської ТГ, Голованівської ТГ та Перегонівської ТГ. Перемогу серед всіх трьох девізіонів виборола команда Голованівської ТГ, друге - команда Перегонівської ТГ третє- Гайворонської ТГ. Команди Голованівського ліцею ім.Т.Г. Шевченка Голованівської селищної ради вже 04 грудня 2021 року захищатимуть честь громади у фіналі обласної Гімназіади школярів.