Cемінар-практикум учителів інформатики

Дата: 11.03.2020 15:58

11 березня 2020 року у Перегонівському ліцеї відбувся районний семінар-практикум учителів інформатики з питання «Формування предметної компетентності під час розв’язування олімпіадних задач». Педагогами було проаналізовано участь учнів району в ІІІ етапі Всеукраїнських олімпіад з інформатики та інформаційних технологій. Власним досвідом роботи з питання активізації пізнавальної діяльності учнів на уроках інформатики поділився вчитель інформатики Жабчіц Я.В., ознайомив педагогів з навчальними ресурсами, які можна використовувати для реалізації наскрізних змістових ліній на уроках інформатики та зазначив на необхідності активізації роботи з обдарованими учнями. Під час практичної частини було проведено практичне заняття з теми «Основи 3D моделювання», а також розбір завдань підвищеної складності. Підсумки семінару підвела методист районного методичного кабінету Закалашнюк А.А., яка зазначила, що розвивально-компетентнісний підхід до викладання інформатики позитивно впливає на результативність участі учнів у конкурсах, олімпіадах, турнірах з інформатики.