Семінар для психологів закладів освіти району

Фахівцями комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» 11 березня 2020 року проведено семінар для психологів закладів освіти району, на тему «Психологічна допомога сім’ям, в яких виховуються діти з особливими освітніми потребами».

Практичним психологом центру Анастасією Рокочук було представлено презентацію щодо форм та методів співпраці і допомоги сім’ям в яких виховуються діти з особливими потребами.

Зустріч колег пройшла у доброзичливій, дружній атмосфері. Присутні мали змогу висловити свої думки та побажання. Тільки прислухаючись один до одного і працюючи в єдиному руслі ми можемо допомогти дитині соціалізуватися та зробити щасливою дитину та її батьків.

Центр щиро дякує за активну участь, розуміння та плідну співпрацю!