Філологічний майстер-фест

Дата: 25.04.2019 16:07

19 квітня 2019 року районна творча група вчителів зарубіжної літератури (керівник Світлана Костянтинівна Бак, учитель-методист Троянської філії  Голованівського ліцею ім. Т.Г.Шевченка) відвідала Рівнянську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів №2 Новоукраїнської районної ради Кіровоградської області, де відбувся філологічний майстер-фест «Твір на вільну тему». Учасниками зустрічі були педагоги Тернопільщини, Новоукраїнського, Добровеличківського, Гайворонського районів, об’єднаних територіальних громад міста Кропивницького.

У програмі майстер-фесту відбулися виступи :

Чи закінчується дитинство? «Фанатка» Рейнбоу Ровелл як твірYoung Adult. Марина Вітко, учитель-методист Помічнянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст.№1 ім. Героя України Березняка Є.С.

Як навчати ефективно і радісно?! Олена Ревнівцева, завідувач науково-методичною лабораторією гуманітарно-естетичних дисциплін комунального закладу "Кіровоградський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені Василя Сухомлинського»

Літературна гра як засіб залучення учнів до активної  розумової  діяльності Ольга Чоловська, учитель-методист Борщівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №2

Магія дитинства в інтерактивних презентаціях Microsoft Sway Марина Лютинська, учитель Солгутівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст.

Безкінечність у світі дорослих і дітей

Леся Гришанович,учитель філії Комишуватської загальноосвітньої школи  І-ІІІ ст. «Новоєгорівська загальноосвітня школа»

Світлана Піддубна, директор Рівнянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст.№5

Творча група вчителів зарубіжної літератури Голованівського району  (Світлана Костянтинівна Бак, Тетяна Дементіївна Кравець, Катерина Карпівна Баранова, Тетяна Іванівна Белінська, Інна Анатоліївна Коверга, Світлана Михайлівна Лизун, Гончарук Олена Іванівна) представила  засідання на тему: «Простір вільного  читання», у якому поділилась з колегами методичними знахідками, як заохотити дітей  до читання: презентація у форматі «печа-куча», асоціативний кущ, батл за творами Фредріка Бакмана «Моя бабуся просить їй вибачити» та Анни Гавальди «35 кіло надії»,реклама в стилі репу, літературний квілт за повістю Ніла Геймана «Кораліна», що книжник, порадник батькам.

Пісенні гойдалки дитинства для учасників свята провів  Юрій Анатолійович Бак,учитель-методист Троянської філії Голованівського ліцею ім. Т.Г.Шевченка

Всі учасники  отримали величезне задоволення від святкової атмосфери дитинства, спілкування, творчості, за що щиро вдячні організаторам майстер-фесту.