Конкурс-захист 2020. Захист наукових робіт.

Дата: 17.02.2020 10:03

14 та 15 лютого 2020 року команда учасників МАН Голованівського району взяла участь у ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких учнівських робіт у секціях "Англійська мова" (Крижановська Юлія), "Географія та ландшафтознавство" (Александрова Сніжана), "Валеологія" (Григораш Дмитро), "Загальна біологія" (Шеремет Яна), "Біологія людини" (Коломійчук Софія), "Українська література" (Афонова Алла, Ковбасюк Єлизавета). Маємо п'ять переможців! Вітаємо педагогів, які підготували переможців. Вітаємо Крижановську Юлію, Ковбвсюк Єлизавету з отриманням дипломів учасників, Шеремет Яну, Афонову Аллу, Коломійчук Софію, Александрову Сніжану, які отримали дипломи ІІІ ступеня, Григораша Дмитра з отриманням диплому ІІ ступеня! Пишаємось Вами!14 та 15 лютого 2020 року команда учасників МАН Голованівського району взяла участь у ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких учнівських робіт у секціях "Англійська мова" (Крижановська Юлія), "Географія та ландшафтознавство" (Александрова Сніжана), "Валеологія" (Григораш Дмитро), "Загальна біологія" (Шеремет Яна), "Біологія людини" (Коломійчук Софія), "Українська література" (Афонова Алла, Ковбасюк Єлизавета). Маємо п'ять переможців! Вітаємо педагогів, які підготували переможців! Вітаємо Крижановську Юлію, Ковбвсюк Єлизавету з отриманням дипломів учасників, Шеремет Яну, Афонову Аллу, Коломійчук Софію, Александрову Сніжану, які отримали дипломи ІІІ ступеня, Григораша Дмитра з отриманням диплому ІІ ступеня! Пишаємось Вами!