Дата: 20.12.2019 15:55

З метою виявлення й підтримки інтелектуально та творчо обдарованої молоді, залучення її до науково-дослідницької та експериментальноїроботи, створення умов для самореалізації творчої особистості в сучасному суспільстві, відповідно до Положення про Всеукраїнські учнівські олімпіади, турніри, конкурси з навчальних предметів, конкурси-захисти науково-дослідницьких робіт 20 грудня 2019 року на базі Голованівського ліцею ім.Т.Г.Шевченка відбувся І (районний) етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України Голованівської філії МАН. На Конкурс було подано 11 робіт  з 3 освітніх закладів району. Найбільше робіт було представлено із Голованівського ліцею ім. Т.Г.Шевченка – 8 робіт (секція «Українська література» - 2 роботи, керівники Смоленська В.В, Арчібасова Т.С.,секція «Географія», керівник Гережановська Н.О.,  секція «Хімія»-3 роботи, керівники Куляєва Н.Ю., Криворучко М.М., секція «Загальна біологія», керівник Криворучко М.М., секція «Англійська мова», керівник Стах Л.М.)  ; Межирічківської філії Голованівського ліцею імені Т.Г.Шевченка – 2 роботи(секції «Географія», керівник Чорненька Т.І., секція «Українська література»,керівник  Сокорчук Л.В.); Перегонівського ліцею  – 1 робота  (секції  «Українська література» керівники Корчум Н.П.).

Найбільше захищалося учнів у секції « Українська література» – 4 слухачів.

Всі роботи, представлені у секціях, мали презентації в електронному вигляді. Більшість доповідачів вкладались у наданий час, могли висвітлити специфіку роботи й були готові до виступу перед аудиторією. Багато робіт носила дослідницький і пошуковий характер.

Слід відмітити роботи учнів Голованівського ліцею ім.Т.Г.Шевченка які відрізнялися самостійністю та оригінальністю. Це роботи Погребняк Маргарити , Ковальської Яни. Якісно оформлені та цікаві роботи учнів  Перегонівського ліцею . На високому рівні проведено дослідження ученицею Голованівського ліцею ім.Т.Г.Шевченка  Коломійчук  Софією.  Чіткістю, новизною вирізняється робота  Ковбасюк Єлизавети  Межирічківської філії Голованівського лійею ім.Т.Г.Шевченка.

Але не всі учні вклалися у відведений час, деякі виступаючі перевищували, передбачений на захист роботи, деякі роботи були представлені  без самостійного дослідження, опрацювання джерел і  без власних висновків з обраної тематики

Переможцями Конкурсу стали:

І-ше місце – Погребняк Маргарита Олександрівна, слухач секції «Українська література» Голованівського ліцею ім.Т.Г.Шевченка. Керівник Смоленська В.В..

Ковбасюк Єлизавета Едуардівна, слухач секції «Українська література» Межирічківської філії  Голованівського ліцею ім.Т.Г.Шевченка. Керівник  Сокорчук Л.В.

Афонова Алла Володимирівна слухач секції «Українська література» Перегонівського ліцею . Керівник Корчум Н.П.

Александрова Сніжана Артурівна, слухач секції «Географія та ландшафтознавство»         Голованівського ліцею ім.Т.Г.Шевченка. Керівник Гережановська Н.О.

Ковальська Яна Михайлівна, слухач секції «Хімія» Голованівського ліцею ім.Т.Г.Шевченка. Керівник Криворучко М.М.

Григораш Дмитро  Олександрович,  слухач секції «Хімія» Голованівського ліцею ім.Т.Г.Шевченка. Керівник Куляєва Н.Ю.

Коломійчук Софія Михайлівна, слухач секції «Хімія» Голованівського ліцею ім.Т.Г.Шевченка. Керівник  Куляєва Н.Ю.

Шеремет Яна Сергіївна,   слухач секції «Загальна біологія» Голованівського ліцею ім.Т.Г.Шевченка. Керівник Криворучко М.М.

Крижановська Юлія Михайлівна , слухач секції «Англійська мова» Голованівського ліцею ім.Т.Г.Шевченка. Керівник Стах Л.М.

ІІ-ге місце- Брежицька  Ольга Миколаївна, слухач  секції «Українська література», слухач секції «Хімія» Голованівського ліцею ім.Т.Г.Шевченка. Керівник Арчібасова Т.С.

Найко Мар’яна Степанівна, слухач секції «Географія та ландшафтознавство» Межирічківської філії Голованівського ліцею імені Т.Г.Шевченка. Керівник Чорненька Т.І.