Засідання творчої групи керівників закладів дошкільної освіти Голованівського району

Дата: 13.02.2019 15:48

Відповідно до плану роботи районного методичного кабінету відділу освіти, молоді та спорту Голованівської  райдержадміністрації на базі закладу дошкільної освіти «Малятко» смт Голованівськ  13 лютого  2019 року відбулося засідання творчої груди директорів закладів дошкільної освіти з проблеми «Системний підхід до управління закладом дошкільної освіти».

В ході засідання розглянуто  питання контролю освітнього процесу у закладах дошкільної освіти, керівники  отримали змогу ознайомитися з різними формами і видами контролю, переглянуто  презентацію.

Учасники творчої групи ділилися досвідом та обговорювали актуальні питання щодо формування навичок життєвої компетенції дітей дошкільного віку за програмою «Впевнений старт».

Обговорили проект Закону України «Про дошкільну освіту», зміни до Постанови КМУ від 13.09.2017року №684   «Про затвердження Порядку ведення обліку дітей дошкільного, шкільного  віку  та учнів»

Ділилися досвідом та обговорювали актуальні питання щодо формування навичок життєвої компетенції дітей дошкільного віку за програмою «Впевнений старт».