Відділ освіти, молоді та спорту Голованівської районної державної адміністрації

ІІ етап Всеукраїнського конкурсу ім. Петра Яцика

23 листопада 2019 року  в приміщенні Голованівського ліцею імені Т.Г.Шевченка відбувся ІІ етап Всеукраїнського конкурсу ім. Петра Яцика, у якому взяли участь 47 учнів із 12 закладів загальної середньої освіти.

Відповідно до рішення журі переможцями стали:

І місце

Кирилюк Аріна Ігорівна, учениця 3 класу Голованівського ліцею імені Т.Г.Шевченка (учитель Яворська В.І.);

Цилюрик Віталій, учень 4 класу Голованівського ліцею імені Т.Г.Шевченка (учитель Бучацька Т.М.);

Гаврищук Софія, учениця 5 класу Шепилівської філії Голованівського ліцею імені Т.Г.Шевченка (учитель Прядка Н.Д.);

Запорожчук Анастасія, учениця 6 класу Голованівського ліцею імені Т.Г.Шевченка (учитель Оцабрик О.М.);

Бербега Роксолана, учениця 7 класу Перегонівського ліцею (учитель Корчум Н.П.);

Грицюк Анастасія, учениця 8 класу Голованівського ліцею імені Т.Г.Шевченка (учитель Оцабрик О.М.);

Хміль Тимур, учень 9 класу Новосільської філії Голованівського ліцею ім. Т.Г.Шевченка (учитель Кравченко А.О.);

Крижановська Юлія, учениця 10 класу Голованівського ліцею імені Т.Г.Шевченка (учитель Панченко Л.Б.);

Штука Софія, учениця 11 класу Голованівського ліцею імені Т.Г.Шевченка (учитель Оцабрик О.М.).

 

ІІ місце

Бернгарт  Мілана Ойгенівна, учениця 3 класу Голованівського ліцею імені Т.Г.Шевченка (учитель Мосенз А.Б.);

Мазуренко Валерія, учениця 4 класу Межирічківської філії Голованівського ліцею імені Т.Г.Шевченка (учитель Лавренюк Т.В.);

Шварц Анастасія, учениця 5 класу Голованівського ліцею ім. Т.Г.Шевченка (учитель Багачук Л.М.);

Голобородько Софія, учениця 6 класу Перегонівського ліцею (учитель Кімлик Т.І.);

Тофан Вікторія, учениця 7 класу Голованівського ліцею імені Т.Г.Шевченка (учитель Панченко Л.Б.);

Найко Мар’яна, учениця 8 класу Межирічківської філії Голованівського ліцею ім. Т.Г.Шевченка (учитель Сокорчук Л.В.);

Загородня Дарина, учениця 9 класу Голованівського ліцею ім. Т.Г.Шевченка (учитель Багачук Л.М.);

Руда Єлизавета, учениця 10 класу Голованівського ліцею імені Т.Г.Шевченка (учитель Панченко Л.Б.);

Бондар Альона, учениця 11 класу Троянської філії Голованівського ліцею ім. Т.Г.Шевченка (учитель Тарко О.Д.).

ІІІ місце

Покотілова Таїса, учениця 3 класу Голованівського ліцею імені Т.Г.Шевченка (учитель Мосенз А.Б.);

Паламаренко Роман, учениця 4 класу Голованівського ліцею імені Т.Г.Шевченка (учитель Бучацька Т.М.);

Кіснічан Анна, учениця 5  класу Перегонівського ліцею (учитель Гришковець Л.Г.);

Левковська Єлизавета, учениця 5 класу Троянської філії Голованівського ліцею ім. Т.Г Шевченка (учитель Іванішина Т.С.);

Пузанкова Катерина, учениця 6 класу Перегонівського ліцею (учитель Кімлик Т.І.);

Штельмах Софія, учениця 7 класу Новосільської філії Голованівського ліцею ім. Т.Г.Шевченка (учитель Акімкіна І.В.);

Мамонтова Надія, учениця 8 класу Красногірської філії Голованівського ліцею ім. Т.Г.Шевченка (учитель Панченко М.М.);

Сировіцька Богдана, учениця 8 класу Голованівської філії ім. Г.В.Міклея Голованівського ліцею ім. Т.Г Шевченка (учитель Потапова Л.А.);

Ковбасюк Єлизавета, учениця 9 класу Межирічківської філії Голованівського ліцею ім. Т.Г.Шевченка (учитель Сокорчук Л.В.).



« повернутися до списку новин