Районна спартакіада школярів

Дата: 22.11.2019 15:42

22 листопада 2019 року в спортивному залі Голованівського ліцею ім.Т.Г.Шевченка відбулися районні змагання з волейболу в залік районної спартакіади школярів. У змаганнях взяло участь по 4 команди дівчат та хлопців з сіл Межирічки, Клиново, Перегонівки, селищ Побузького та Голованівська.  Перемогу вибороли серед дівчат – перше місце Побузький ліцей, друге Голованівський ліцей ім. Т.Г. Шевченка, третє Клинівська філія Голованівського ліцею ім. Т.Г. Шевченка. Серед юнаків перемогу здобули вихованці Голованівського ліцею ім.Т.Г.Шевченка, другими стали волейболісти Перегонівського ліцею, третіми – учні Клинівської філії Голованівського ліцею ім.Т.Г.Шевченка. Сформовано команди, які вже 30 листопада 2019 року захищатимуть честь району в обласній спартакіаді школярів (зона).