Відділ освіти, молоді та спорту Голованівської районної державної адміністрації

ІІ етап всеукраїнських олімпіад з фізики, української мови та літератури

У листопаді, грудні 2019 року школярі закладів загальної середньої освіти району братимуть участь у ІІ етапі Всеукраїнських олімпіадах із 16 навчальних предметів.

02 листопада 2019 року в Голованівському ліцеї ім. Т.Г.Шевченка відбулася Всеукраїнська олімпіада з фізики, у якій взяли участь 23 учні. Відповідно до рішення журі переможцями стали:

І місце 

Ткачук Андрій, учень 7 класу Перегонівського ліцею ( учитель Мостовик І.А);

Григораш Дмитро, учень 8 класу Голованівського ліцею ім. Т.Г.Шевченка (учитель Березюк Т.І.);

Гончар Арсеній, учень 9 класу Побузького ліцею (учитель Притиковська Л.В.).

ІІ місце

Бучацька Дарія, учениця 7 класу Голованівського ліцею ім. Т.Г.Шевченка (учитель Березюк Т.І.);

Гащук Антон, учень 7 класу Межирічківської філії Голованівського ліцею ім. Т.Г.Шевченка (учитель Бранчук О.А.);

Крива Олександра, учениця 8 класу Перегонівського ліцею ( учитель Мостовик І.А);

Макаринський Руслан, учень 9 класу Перегонівського ліцею ( учитель Мостовик І.А);

Димура Станіслав, учень 10 класу Голованівського ліцею ім. Т.Г.Шевченка (учитель Щебликін Д.О.);

Андросов Даніл,  учень 11 класу Клинівської філії Голованівського ліцею ім. Т.Г.Шевченка (учитель Рибак О.А.).

ІІІ місце

Маланіч Захар, учень 7 класу Побузького ліцею (учитель Притиковська Л.В.);

Поліщук Андрій, учень 7 класу Побузького ліцею (учитель Притиковська Л.В.);

Андросов Нікіта, учень 8 класу Клинівської філії Голованівського ліцею ім. Т.Г.Шевченка (учитель Рибак О.А.);

Нагорна Марія, учениця 9 класу Межирічківської філії Голованівського ліцею ім. Т.Г.Шевченка (учитель Вахерлон М.М.);
Поліщук Марина, учениця 10 класу Голованівського ліцею ім. Т.Г.Шевченка (учитель Щебликін Д.О.);

Бабій Ростислав,  учень 11 класу Клинівської філії Голованівського ліцею ім. Т.Г.Шевченка (учитель Рибак О.А.).

03 листопада 2019 року відбулася олімпіада з української мови та літератури, у якій взяли участь 29 учасників. Переможцями стали:

І місце

Савченко Дар’я, учениця 7 класу Побузького ліцею (учитель Козієнко Л.І.);

Синєпупова Інна, учениця 8 класу Побузького ліцею (учитель Рибачок О.В.);

Гуцол Дарія, учениця 9 класу Перегонівського ліцею ( учитель Кімлик Т.І.);

Перепелиця Вероніка, учениця 10 класу Побузького ліцею (учитель Козієнко Л.І.);

Штука Софія, учениця 11 класу Голованівського ліцею ім. Т.Г.Шевченка (учитель Оцабрик О.М.).

ІІ місце

Штельмах Софія, учениця 7 класу Новосільської філії Голованівського ліцею ім. Т.Г.Шевченка (учитель Акімкіна І.В.);

Грицюк Анастасія, учениця 8 класу Голованівського ліцею ім. Т. Г Шевченка (учитель Оцабрик О.М.);

Ковбасюк Єлизавета, учениця 9 класу Межирічківської філії Голованівського ліцею ім. Т.Г.Шевченка (учитель Сокорчук Л.В.);

Руда Єлизавета, учениця 10 класу Голованівського ліцею ім. Т.Г.Шевченка (учитель Панченко Л.Б.);

Яремчук Денис, учень 11 класу Побузького ліцею (учитель Богачук Л.А.).

ІІІ місце

Владова Світлана, учениця 7 класу Клинівської філії Голованівського ліцею ім. Т.Г.Шевченка (учитель Рига Т.П.);

Мамонтова Надія, учениця 8 класу Красногірської філії Голованівського ліцею ім. Т.Г.Шевченка (учитель Панченко М.М.);

Загородня Дарина, учениця 9 класу Голованівського ліцею ім. Т.Г.Шевченка (учитель Багачук Л.М.);

Рига Юлія, учениця 11 класу Клинівської філії Голованівського ліцею ім. Т.Г.Шевченка (учитель Рига Т.П.).

       



« повернутися до списку новин