Відділ освіти, молоді та спорту Голованівської районної державної адміністрації

ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з математики

17 листопада 2019 року в Голованівському ліцеї ім. Т.Г.Шевченка відбувся ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з математики. 34 школярі із 10 закладів загальної середньої освіти взяли участь в інтелектуальних змаганнях. За рішенням журі переможцями стали:

І місце

Левуцька Олександра, учениця 6 класу Голованівського ліцею ім. Т.Г.Шевченка (учитель Березюк Т.І.);

Андросов Нікіта, учень 8 класу Клинівської філії Голованівського ліцею ім. Т.Г.Шевченка (учитель Соловей  Н.М.);

Макаринський Руслан, учень 9 класу Перегонівського ліцею (учитель Жабчіц В.С.);

Мукоїда Ростислав, учень 10 класу Голованівського ліцею ім. Т.Г.Шевченка (учитель Медведчук М.П.);

Демченко Ігор, учень 11 класу Голованівського ліцею ім. Т.Г.Шевченка (учитель Медведчук М.П.).

 

ІІ місце

Пузанкова Катерина, учениця 6 класу Перегонівського ліцею (учитель Ставніченко Л.А.);

Бекало Тетяна, учениця 6 класу Межирічківської філії Голованівського ліцею ім. Т.Г.Шевченка (учитель Мельник В.Ф.);

Поліщук Андрій, учень 7 класу Побузького ліцею (учитель Дудко Л.І.);

Новосадова Каріна, учениця 7 класу Побузького ліцею (учитель Дудко Л.І.);

Поліщук Артем, учень 8 класу Пушківської філії Побузького ліцею (учитель Куршевська Н.Г.);

Ступаченко Дмитро, учень 9 класу Голованівського ліцею ім. Т.Г.Шевченка (учитель Медведчук М.П.);

Алешкевич Михайло, учень 10 класу Побузького ліцею (учитель Бухтяр В.В.);

Андросов Даніл, учень 11 класу Клинівської філії Голованівського ліцею ім. Т.Г.Шевченка (учитель Рудницька Л.Ю.).

 

ІІІ місце

Запорожчук Анастасія, учениця 6 класу Голованівського ліцею ім. Т.Г.Шевченка (учитель Березюк Т.І.);

Гащук Антон, учень 7 класу Межирічківської філії Голованівського ліцею ім. Т.Г.Шевченка (учитель Мельник В.Ф.);

Андронатій Олексій, учень 7 класу Новосільської філії Голованівського ліцею ім. Т.Г.Шевченка ( учитель Глобенко Н.В.);

Чернієнко Тетяна, учениця 8 класу  Шепилівської філії Голованівського ліцею ім. Т.Г.Шевченка (учитель Чернієнко В.В.);

Великий Артур, учень 8 класу Побузького ліцею (учитель Бухтяр В.В.);

Хміль Тимур, учень 9 класу Новосільської філії Голованівського ліцею ім. Т.Г.Шевченка ( учитель Глобенко Н.В.);

Соколова Дар’я, учень 11 класу Голованівського ліцею ім. Т.Г.Шевченка (учитель Томашевська О.Ю.).



« повернутися до списку новин