Участь у консультативних заняттях на базі Гайворонської філії Кіровоградської Малої академії наук України

Дата: 30.10.2019 09:24

29 жовтня 2019 року талановиті учні Голованівського ліцею ім.Т.Г.Шевченка, Межирічківської філії Голованівського ліцею ім.Т.Г.Шевченка, Перегонівського ліцею та їх наставники прийняли участь у консультативних заняттях, які відбулися на базі Гайворонської філії Кіровоградської Малої академії наук України.

Консультаційні заняття провели методисти, консультанти, наукові керівники Кіровоградської Малої академії наук учнівської молоді. Наукові керівники розповіли про основні вимоги щодо написання та оформлення науково-дослідницької роботи, структуру контрольної роботи з базової дисципліни, а також презентували інші напрямки роботи КМАНУМ, окрім Всеукраїнського конкурсу-захисту НДР.