Відділ освіти, молоді та спорту Голованівської районної державної адміністрації

Семінар вчителів біології та хімії

14 грудня 2018 року на базі НВК "Голованівська ЗШ І-ІІІ ступенів ім Т.Г.Шевченка - гімназія" відбувся практичний семінар для учителів біології та хімії. Вчителі-предметники мали можливість опанувати сервіс  Classtime разом з тренером Яровою Вітою Вікторівною, навчались створювати  тести для учнів, здіснювати їх аналіз, наповнювати урок  візуалізацією рівня розуміння та прогресу  класу в живому часі. Крім того, Віта Вікторівна запропонувала програму Quizzy-2.0 для створення та використання тестів  на уроках у тих випадках, коли відсутнє підключення до мережі Інтернет.

 З питаннями щодо організації інклюзивного навчання присутніх ознайомила директор КУ"Інклюзивно-ресурсний центр Голованівської раонної ради" Явецька Людмила Іванівна та психолог центру Безносюк Оксана Василівна. 

Питання співпраці вчителя з асистентом, організація роботи з дітьми з особливими освітніми потребами та їх  батьками викликали жваву дискусію учасників семінару.

 

Учитель біології та хімії НВК Криворучко Марія Михайлівна  зробила аналіз олімпіадних завдань з предметів та провела для присутніх лабораторну роботу з біології з використанням мультимедійного обладнання.

 

Крім того було розглянуто інструкцію з ведення класних журналів та обліку  ущільнення.

 

   

                     « повернутися до списку новин