Вітаємо переможців інтелектуальних змагань

Тофан Вікторія,  Юлія Крижановська, учениці Голованівського ліцею ім. Т.Г.Шевченка,  – активні учасниці мовно-літературних конкурсів. У грудні 2019 року  школярки стали переможцями інтелектуальних змагань: Юля зайняла призове місце у ІІІ (заочному) етапі Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, Віка виборола І місце у ІІІ етапі Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика.

Щиро вітаємо переможців  та їх наставника Людмилу Борисівну Панченко, учителя української мови та літератури. Бажаємо натхнення,  перемоги у ІV (заключному)  етапі конкурсів, невичерпної енергії, здійснення творчих планів та задумів.