Засідання районної творчої групи вчителів зарубіжної літератури

Дата: 31.10.2018 14:05

31 жовтня 2018 року у навчально-виховному комплексі «Голованівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів ім.Т.Г.Шевченка-гімназія» відбулось засідання районної творчої групи вчителів зарубіжної літератури з проблеми: «Інноваційні форми і методи викладання зарубіжної літератури». Світлана Костянтинівна Бак, керівник творчої групи, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, вчитель-методист філії «Троянська загальноосвітня школа», організувала і провела для колег цікаву і змістовну відео зустріч із Наталією Рудницькою, учителем зарубіжної літератури Чернігівської області, яка увійшла в топ-10 кращих учителів зарубіжної літератури.

Педагоги опрацювали статтю Жанни Клименко,  «Виклики цифрової епохи», розглянули поняття «креолізований текст», представили підготовлені матеріали з використання на уроках зарубіжної літератури таких інноваційних технологій: ментальні карти, меми, хмарки,кросенс,QR-коди. Традиційним і зворушливим було вітання ювілярам,зроблене із застосуванням названих інновацій. Учасники зустрічі щиро вдячні як керівнику групи Світлані Костянтинівні, так і Юрію Анатолійовичу Баку за створення теплої творчої атмосфери

.