Семінар-практикум учителів історії

Дата: 10.01.2020 13:34

10 січня 2020 року  у Голованівському ліцеї ім. Т.Г.Шевченка відбувся районний семінар-практикум учителів історії та суспільствознавчих дисциплін з проблеми «Найбільш ефективні методи і прийоми роботи зі школярами, що мають підвищену мотивацію до навчання для розкриття їх творчого потенціалу».

Про есе як форму творчої роботи учнів розповіли Непом’яща Т.М., учитель Голованівського ліцею ім. Т.Г.Шевченка, Свінціцька А.Г., учитель Побузького ліцею. Поділилися з колегами рекомендаціями щодо написання есе.

Шевчук Т.С., учитель Капітанської філії Побузького ліцею, ознайомила педагогів із аналітичною запискою як однією із форм практичної роботи учнів на уроках історії.

Досвідом роботи з теми «Розвиток логічного мислення учнів на уроках історії через використання  квесту» поділився Бак Ю.А., учитель Троянської філії Голованівського ліцею ім. Т.Г.Шевченка. Презентував вебквест «Історія маленької сільської школи». Порекомендував колегам, де можна знайти інформацію про складання квесту.

Учителі Вівич Г.О., учитель Голованівської філії ім. Т.Г.Шевченка, Пашенюк О.В., учитель Новосільської філії Голованівської філії ім. Т.Г.Шевченка, Павліченко Н.П., учитель Новосільської філії Голованівського ліцею ім. Т.Г.Шевченка, Підготували  квести відповідно для 5-6 класів, 7-8 класів, 9-11 класів, залучили до участі колег.

Рибак І.А., методист районного методичного кабінету відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації, підвела підсумки роботи, спонукала учителів активізувати роботу щодо залучення учнів до участі в олімпіадах і конкурсах.