Районний семінар учителів математики

Дата: 30.11.2018 13:03

30 листопада 2018 року на базі Побузької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів відбувся районний семінар вчителів математики на тему «Застосування  елементів STEM-освіти на уроках природничо-математичних дисциплін. Проектування ІКТ-супроводу  уроку як компонента інформаційно-освітнього середовища». Учні школи щиро привітали учасників семінару та побажали їм плідної праці. Заступник директора школи з навчально-виховної роботи Майборода Л.М. ознайомила гостей із навчально-матеріальною базою закладу. Після ознайомлення зі школою учасники семінару розпочали свою роботу. Закалашнюк А.А., методист районного методичного кабінету відділу освіти, молоді та спорту Голованівської районної державної адміністрації, ознайомила учасників із планом роботи. Відповідно до плану роботи семінару вчителем математики Побузької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Дудко Людмилою Іванівною проведено урок  математики у 6-А класі на тему « Відношення» із застосуванням елементів  STEM-освіти. Людмила Іванівна презентувала STEM-проект «Порахуй кількість пшеничних зернин», фінальний ярмарок-вернісаж STEM-ідей. До роботи учнів-винахідників були залучені всі учасники семінару.

Практичний психолог комунального закладу «Інклюзивно-ресурсний центр» Василенко А.С. ознайомила педагогів з розвитком інклюзії в освітньому процесі сучасної української школи.

Закалашнюк А.А. проінформувала учасників про науково-методичне забезпечення професійно - творчого  зростання педагогів в умовах сучасних освітніх змін та про організацію Міжнародного математичного конкурсу «Кенгуру» у 2018/2019 навчальному році. Учасники районного семінару взяли активну участь в обговоренні заходів.