Районний етап інтелектуально-розважального конкурсу «Правничі ігри»

Дата: 13.12.2019 14:33

13 грудня 2019 року  у Голованівському будинку дитячої та юнацької творчості відбувся районний етап інтелектуально-розважального конкурсу «Правничі ігри» серед закладів загальної середньої освіти в межах Всеукраїнського тижня права. У заході взяли участь 7 команд: «Феміда» (Голованівський ліцей ім. Т.Г.Шевченка), «Праволюби» (Голованівський ліцей ім. Т.Г.Шевченка), «Діти Феміди» (Новосільська філія Голованівського ліцею ім. Т.Г.Шевченка), «Троянські правоохоронці» (Троянська філія Голованівського ліцею ім. Т.Г.Шевченка), «Позитив» (Побузький ліцей), «Юні правознавці» (Побузький ліцей), «Юні юристи» (Перегонівський ліцей).

Конкурс складався з двох етапів: привітання «Преамбула» та брейн-рингу «Хто найрозумніший?!» Учасники представляли свій навчальний заклад, назву та девіз команди, використовуючи різні форми (творчу, спортивну, культурну, гумористичну). На другому етапі учні відповідали на запитання, які стосувалися правової тематики, і були сформовані за блоками-темами: права, свободи та обов’язки людини і громадянина; Загальна декларація прав людини; Конвенція про права дитини; вгадай мелодію; фото-запитання; історія права, загальні інтелектуальні компетентності. Кожен блок складався з десяти запитань.

Згідно з рішенням журі перемогу здобула команда Голованівського ліцею ім. Т.Г.Шевченка «Феміда», друге місце посіла команда Новосільської філії Голованівського ліцею ім. Т.Г.Шевченка, третє – команда «Праволюби» Голованівського ліцею ім. Т.Г.Шевченка. Переможці  отримали дипломи, а учасники – подяки.  Анна Валентинівна Поліщук , дільничний офіцер поліції Голованівського  відділу поліції,  підвела підсумки конкурсу, привітала школярів з прийдешніми святами, побажала їм успіхів у навчанні, здійснення бажань і вручила новорічні подарунки.