Обласна Літня школа - 2019

Дата: 05.07.2019 13:30

З 01 по 05 липня 2019 року на базі відділу освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації проведено обласну Літню школу керівників, методистів методичних кабінетів (центрів) органів управління освітою райдержадміністрацій, виконавчих комітетів міських рад міст обласного значення, міських, селищних, сільських рад об’єднаних територіальних громад, директорів закладів загальної середньої освіти.

Учасників Літньої школи привітали з відкриттям Голодюк Лариса Степанівна, заступник директора з науково-методичної діяльності комунального закладу «Кіровоградський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені Василя Сухомлинського», Рокочук Дмитро Сергійович, заступник голови районної ради, Бугаєнко Ольга Петрівна, заступник голови районної державної адміністрації, Цобенко Сергій Олександрович, Голованівський селищний голова, Туз Сергій Віталійович, начальник відділу освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації, Половенко Олена Вікторівна, завідувач обласного навчально-методичного центру освітнього менеджменту та координації діяльності методичних служб комунального закладу «Кіровоградський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені Василя Сухомлинського».

Учасники підвищували свою професійну компетентність на базі Голованівського ліцею імені Т.Г.Шевченка та Побузького ліцею.

Відвідуючи м.Вінницю, учасники Літньої школи побували у сучасній Сосонській загальноосвітній школі та у загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 36 Вінницької міської ради. Насолоджувалися панорамою Вінничини, її історичними перлинами. Із задоволенням відвідали Національний дендрологічний парк «Софіївка» у м. Умані. Побували у національному музеї-садибі М.І.Пирогова. Здійснили подорож до військового музею Ракетних військ стратегічного призначення у смт Побузькому. Ознайомилися із багатим на історичні події, традиції та звичаї Голованівським краєм під час екскурсійної поїздки «Стежками рідного краю» та заняття OpenSpace «Спортивний лабіринт».