Відділ освіти, молоді та спорту Голованівської районної державної адміністрації

Семінар відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації

30 жовтня 2019 року відбувся робочий семінар для керівників, заступників керівників закладів освіти району та учасників І етапу конкурсу «Учитель року – 2020». 

На семінарі розглянуто та обговорено наступні питання:

1. Про організаційне та методичне забезпечення І етапу конкурсу «Учитель року – 2020».

2. Про організацію підвищення кваліфікації педагогічних працівників у 2020 році.

3. Про підключення закладів загальної середньої, позашкільної, дошкільної освіти району до Єдиної державної електронної бази з питань освіти.

З першого питання виступила Олена Мирошниченко, завідувач районного методичного кабінету відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації, яка ознайомила присутніх з особливостями конкурсних випробувань у номінаціях «Хімія» та «Початкова освіта». Методист районного методичного кабінету відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Олена Гончарук звернула увагу на конкурсні випробування у номінації «Зарубіжна література», складі конкурсної комісії, місця та терміну їх проведення. Ірина Рибак, методист районного методичного кабінету відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації, повідомила, що конкурсні випробування для учасників у номінації «Образотворче мистецтво» будуть проводитись у м.Кропивницькому, ознайомила з вимогами до учасників конкурсу у номінаціях «Образотворче мистецтво» та «Історія».

З другого питання слухали Олену Мирошниченко, яка ознайомила з основними аспектами підвищення кваліфікації з 01 січня 2020 року, з презентаційними матеріалами, наголосила на тому, що керівники закладів освіти мають довести до працівників закладів нормативні документи, проаналізувати стан їх курсової підготовки, підготувати матеріали для формування опорними закладами плану підвищення кваліфікації на 2020 рік. Звернула увагу на те, що заклади освіти мають заключити договори із суб’єктами надання освітніх послуг. Присутні долучились до обговорення та вносили свої пропозиції. Нормативні та презентаційні матеріали щодо підвищення кваліфікації розміщені на сайті відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації у розділі «Підвищення кваліфікації – 2020».

З питанням щодо підключення закладів загальної середньої, позашкільної, дошкільної освіти району до Єдиної державної електронної бази з питань освіти (далі – ЄДЕБО) виступила Ольга Кобзар, головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації, яка повідомила, що ЄДЕБО – автоматизована система, функціями якої є збір, верифікація, оброблення, зберігання та захист інформації про систему освіти, однією з обов’язкових складових якої є Реєстр суб’єктів освітньої діяльності. Даний Реєстр повинен містити відомості та дані про усіх суб’єктів освітньої діяльності у сферах дошкільної, загальної середньої, позашкільної освіти, незалежно від форми власності та підпорядкування. Інформацію щодо підключення до ЄДЕБО розміщено на сайті технічного адміністратора ЄДЕБО – державного підприємства «Інфоресурс» (розділ «Робота з ЄДЕБО», пункт «Документи для доступу до ЄДЕБО».

Методист відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Ірина Рибак повідомила про терміни та особливості проведення ІІ етапу Всеукраїнських предметних олімпіад.« повернутися до списку новин