І (районний) етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України Голованівської філії МАН

Дата: 09.01.2019 10:53

З метою виявлення й підтримки інтелектуально та творчо обдарованої молоді, залучення її до науково-дослідницької та експериментальної роботи, створення умов для самореалізації творчої особистості в сучасному суспільстві, відповідно до Положення про Всеукраїнські учнівські олімпіади, турніри, конкурси з навчальних предметів, конкурси-захисти науково-дослідницьких робіт  4 січня 2019 року на базі Голованівського ліцею імені Т.Г.Шевченка відбувся І (районний) етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіту чнів-членів Малої академії наук України Голованівської філії МАН. На Конкурс було подано 14 робіт  з 4 освітніх закладів району. Найбільше робіт було представлено із Побузького центру дитячої та юнацької творчості: НТУ «Еврика» – 7 робіт (секція « Англійська мова», керівник-Маслєй Є.М.). Голованівський ліцей  ім.Т.Г.Шевченка представив експериментальну роботу в секціяї «Хімія», керівник Куляєва Н.Ю.  Межирічківська філія Голованівського ліцею імені Т.Г.Шевченка представила  4 роботи  - в секціях «Географія», керівник Чорненька Т.І., «Історія», керівник Павліченко Н.П., «Зарубіжна література» керівник Кравець Т.Д.,  «Інформатика», керівник Кондратюк О.І. Педагоги Побузького ліцею підготували двох учасників в секціях «Хімія», керівник Бучацька О.М.  та  «Фізика»,  керівник  Притиковська Л.В.

Переможцями Конкурсу стали:

І місце - Іванченко Олексій Євгенович, слухач секції «Англійська мова»НТУ «Еврика», Побузького центру дитячої та юнацької творчості, керівник Маслєй Є.М.

Полюхович  Анастасія Василівна, слухач секції «Англійська мова» НТУ «Еврика», Побузького центру дитячої та юнацької творчості, керівник Маслєй Є.М.

Романюк Михайло Павлович, слухач секції «Хімія»  Побузького ліцею. Керівник Бучацька О.М.

Коломійчук Софія Михайлівна, слухач секції «Хімія» Голованівського ліцею імені Т.Г.Шевченка. Керівник Куляєва Н.Ю.

ІІ місце - Лозінська Ілона Ігорівна, слухач  секції «Англійська мова» НТУ «Еврика», Побузького центру дитячої та юнацької творчості, керівник Маслєй Є.М.

Димура  Станіслав Олександрович, слухач секції «Історія» Межирічківської філії Голованівського ліцею імені Т.Г.Шевченка, керівник Павліченко Н.П.

Нагорна  Марія Михайлівна, слухач секції «Зарубіжна література» Межирічківської філії Голованівського ліцею імені Т.Г.Шевченка, керівник Кравець Т.Д.

ІІІ місце - Алешкевич  Михайло Юрійович, слухач  секції «Англійська мова» НТУ «Еврика» Побузького центру дитячої та юнацької творчості, керівник Маслєй Є.М.

Гелета Ксенія Юріївна, слухач  секції «Англійська мова» НТУ «Еврика», Побузького центру дитячої та юнацької творчост, керівник Маслєй Є.М.