Відкриття філії Голованівського БДЮТу

Дата: 20.09.2017 09:41

19 вересня 2017 року у  НВК «Перегонівська ЗШ І-ІІІ ст.-ДНЗ»   відбулося відкриття філії Голованівського районного будинку дитячої та юнацької творчості.  У закладі працюватимуть 18 гуртків за  такими напрямками: художньо-естетичний, гуманітарний, спортивно-оздоровчий, військово-патріотичний, науково-технічний, якими керуватимуть 17 досвідчених педагогів.

На святі були присутні Бугаєнко О.П., заступник голови райдерж-адміністрації, Рокочук Д.С., заступник голови районної ради, Мирошниченко О.В., завідувач районним методичним кабінетом відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації. Гості привітали учнів, учителів із гарною подією у їх школі та побажали творчої наснаги, натхнення, успіхів. На свято завітали і керівники гуртків районного БДЮТу на чолі з директором Прокопенко С.А. Вихованці гуртків порадували присутніх святковим концертом, а керівники гуртків провели майстер-класи. Королева творчості (Юлія Кіндзерська) запросила дітей-новачків виголосити обіцянку, після якої вони стали рівноправними гуртківцями БДЮТу.