Відділ освіти, молоді та спорту Голованівської районної державної адміністрації

ІІ етап всеукраїнських олімпіад з інформаційних технологій та географії

       

 

 

    

 

14 грудня 2019 року відбувся ІІ етап Всеукраїнської  олімпіади з інформаційних технологій.

Відповідно до рішення журі переможцями стали:

І місце

Крива Олександра, учениця 8 класу Перегонівського ліцею (учитель Жабчіц Я.В.);

Макаринський Руслан, учень 9 класу Перегонівського ліцею (учитель Жабчіц Я.В.);

Бак Роман, учень 10 класу Голованівського ліцею імені Т.Г.Шевченка (учитель Теліга І.О.);

Демченко Ігор, учень 11 класу Голованівського ліцею імені Т.Г.Шевченка (учитель Теліга І.О.);

ІІ місце

Нефедов Владислав, учень 8 класу Перегонівського ліцею (учитель Жабчіц Я.В.);

Чабанюк Владислав, учень 9 класу Побузького ліцею (Зарубенко О.М.);

Іщенко Юлія, учениця Голованівського ПТУ №38 (учитель Ярова В.В.);

Яремчук Денис,  учень 11 класу Побузького ліцею (Зарубенко О.М.).;

ІІІ місце

Копієвський  Олександр, учень 8 класу Голованівського ліцею імені Т.Г.Шевченка (учитель Аджієнко Т.Ю.);

Динісюк Вікторія, учениця 10 класу Побузького ліцею ( Зарубенко О.М.).

15 грудня 2019 року відбувся ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з географії.

Згідно з рішенням журі переможцями стали:

І місце

Григораш  Дмитро, учень 8 класу Голованівського ліцею імені Т.Г.Шевченка (учитель Андрєєва В.М.);

Ковальська Яна, учениця 9 класу Голованівського ліцею імені Т.Г.Шевченка (учитель Андрєєва В.М.);

Рудечко Максим, учень 10 класу Голованівського ліцею імені Т.Г.Шевченка (учитель Андрєєва В.М.);

Калінчук Марина, учениця 11 класу Голованівського ліцею імені Т.Г.Шевченка (учитель Гереженовська Н.О.);

ІІ місце

Гембар Анастасія, учениця 8 класу Красногірської філії Голованівського ліцею імені Т.Г.Шевченка (учитель Гайдеу Т.О);

Гордійчук Ірина, учениця 9 класу Голованівського ліцею імені Т.Г.Шевченка (учитель Андрєєва В.М.);

Крижановська Юлія, учениця 10 класу Голованівського ліцею імені Т.Г.Шевченка (учитель Андрєєва В.М.);

Чиж Віолетта, учениця 11 класу Голованівського ліцею імені Т.Г.Шевченка (учитель Гереженовська Н.О.);

ІІІ місце

Андросов Нікіта, учениця 8 класу Клинівської філії Голованівського ліцею ім. Т.Г.Шевченка  (учитель Мороз Л.М.);

Крива Олександра, учениця 8 класу Перегонівського ліцею (учитель Бербега О.В.);

Макаринський Руслан, учень 9 класу Перегонівського ліцею (учитель Менчук В.М.);

Павліченко Любов, учениця 11 класу Межирічківської філії Голованівського ліцею ім. Т.Г.Шевченка (учитель Чорненька Т.І.).

 

 

 

 

 

 

 

 



« повернутися до списку новин