Стартував обласний педагогічний марафон "Штрихи до портрета Василя Сухомлинського"

Дата: 26.09.2017 09:35

25 вересня 2017 року у м. Благовіщенськ урочисто стартував обласний педагогічний марафон "Штрихи до портрета Василя Сухомлинського", який триватиме рік. Завершиться він у вересні 2018 року  у с. Павлиш напередодні відзначення 100-річчя від дня народження великого Добротворця.

В урочистому відкритті Марафону взяли участь учні, їхні батьки, педагогічні колективи навчальних закладів Благовіщенського, Вільшанського, Гайворонського та Голованівського районів, які презентували досвід творчого впровадження однієї із провідних ідей науково-педагогічної спадщини Василя Сухомлинського «Виховання громадянина-патріота в системі ціннісних орієнтацій».

Делегація Голованівського району підготувала тематичну виставку напрацювань педагогічних працівників району на тему: «Використання педагогічної спадщини В.О.Сухомлинського для формування здоров’язберігаючих компетентностей школярів» Директори Голованівського БДЮТу С.А. Прокопенко та Побузького ЦДЮТу К.О.Лісовенко  презентували виставки дитячих робіт відповідної тематики. Педагогічний марафон проходив за трьома напрямками – студія №1 «Опорна школа - «Творчий  потенціал опорних шкіл в дії», студія №2 «Майстер-клас»- «Панорама творчих знахідок педагогів», студія №3 «Учнівське самоврядування»- «Виховання, новації, діяльність».

Під час роботи студії №1 Л.Б Рибакевич, завідувач філії Побузької ЗШ І-ІІІ ст. «Пушківська загальноосвітня школа» представила діяльність навчального закладу з проблеми «Використання ідей В.О.Сухомлинського у формуванні здоров’язберігаючих компетентносте школярів. Засідання студії №2 проходило у формі майстер-класу з теми: «Інтеграція елементів педагогічних технологій (інтерактивних, ігрових, здоров’язберігаючих)», у якому взяли участь І.О Теліга, заступник директора з методичної роботи НВК «Голованівська ЗШ І-ІІІ ст. ім. Т.Г.Шевченка-гімназія», Т.М. Бучацька, учитель початкових класів, А.А. Манжола, учитель образотворчого мистецтва. Вони підготували автограф-сесію «Україно! Я – твоє дитя». Локації студії №3 «Учнівське самоврядування» - «Виховання, новації, діяльність» представили учні 10-А класу Побузької ЗШ І-ІІІ ст. Безверхня Д., Бондаренко В., Вдовиченко Ю., Гуменна А. Змістовним і захоплюючим був виступ агітбригади на тему: «Упевнено крокуєм – здоров’я пропагуєм». Підготували школярів Л.В. Притиковська, заступник директора з виховної роботи, О.Д. Самофал, педагог-організатор.