Інформація для батьків школярів

Дата: 18.08.2020 09:26

Батькам не потрібно здавати кошти на підготовку освітніх закладів до нового навчального року в умовах карантину. Усі витрати будуть проходити за рахунок бюджетних коштів.

Батькам лише необхідно забезпечити своїх дітей індивідуальними захисними масками.

Про це зазначив начальник управління освіти і науки ОДА Володимир Таборанський.

«Сьогодні всі заклади освіти Кіровоградщини готуються до організованого початку нового навчального року. Оскільки наша область наразі входить до «зеленої» зони, ми можемо розраховувати на очне навчання. До цього, власне, зараз готуємось», - повідомив Володимир Таборанський.

Відповідальність за забезпечення закладів освіти пірометрами, антисептичними, миючими та дезінфікуючими засобами несуть засновники та власники освітніх закладів. Ними ж відповідно є ради ОТГ, районні та міські ради, а також відповідні виконавчі органи влади.