Відділ освіти, молоді та спорту Голованівської районної державної адміністрації

Результати ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з біології

01 грудня 2019 року у Голованівському ліцеї ім. Т.Г.Шевченка відбулася всеукраїнська олімпіада, змагалися юні біологи. Згідно з рішенням журі призові місця вибороли:

І місце

Санін Кіріл, учень 8 класу Побузького ліцею (учитель Вовк М.Є.);

Стащишина Каріна, учениця 9 класу Голованівського ліцею ім. Т.Г.Шевченка (учитель Комаха В.В.);

Рябова Наталія, учениця 10 класу Побузького ліцею (учитель Вовк М.Є.);

Шивчук Валентина, учениця 11 класу Голованівського ліцею ім. Т.Г.Шевченка (учитель Криворучко М.М.).

ІІ місце

Григораш Дмитро,учень 8 класу Голованівського ліцею ім. Т.Г.Шевченка (учитель Куляєва Н.Ю.);

Джуган Віталій, учень 9 класу Перегонівського ліцею (учитель Голобородько С.І.);

Коломійчук Софія, учениця 10 класу Голованівського ліцею ім. Т.Г.Шевченка (учитель Куляєва Н.Ю.);

Яремчук Денис, учень 11 класу Побузького ліцею (учитель Вовк М.Є.).

ІІІ місце

Кривінський Віктор, учень 8класу Побузького ліцею (учитель Вовк М.Є.);

Савчук Каріна, учениця 9 класу Побузького ліцею (учитель Вовк М.Є.);

Винокур Артур, учень 11 класу Побузького ліцею (учитель Вовк М.Є.); Трушнікова Анна, учениця Голованівського ПТУ №38 (11 клас, учитель Мартинюк Р.П.).