Результати ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з трудового навчання

Дата: 03.12.2019 09:10

30 листопада 2019 року відбувся другий етап Всеукраїнської олімпіади з трудового навчання. Відповідно до рішення журі переможцями стали:

технічні види праці

І місце

Хміль Тимур, учень 9 класу Новосільської філії Голованівського ліцею імені Т.Г.Шевченка (учитель Душок В.Ю.);

Андросов Даніл, учень 11 класу Клинівської філії Голованівського ліцею імені Т.Г.Шевченка (учитель Заболотний С .А.).

ІІ місце

Капелюшний Максим, учень 8 класу Голованівського ліцею імені Т.Г.Шевченка (учитель савчук І.В.);

Бак Богдан, учень 10 класу Голованівського ліцею імені Т.Г.Шевченка (учитель  Савчук І.В.);

Сакал Тимофій, учень 11 класу Голованівського ліцею імені Т.Г.Шевченка (учитель Савчук І.В.).

ІІІ місце

Мартинюк Владислав, учень 9 класу Перегонівського ліцею (учитель Захарук І.В.);

Криворучко Дмитро, учень 11 класу Перегонівського ліцею (учитель Захарук І.В.).

Обслуговуючі види праці

І місце

Кренц Яніна, учениця 9 класу Побузького ліцею (учитель Теренюк О.Ф.);

Побережець Тетяна,учениця 10 класу Голованівського ліцею ім. Т.Г.Шевченка (учитель Мельник Т.І.).

ІІ місце

Грицюк Анастасія,учениця 8 класу Голованівського ліцею ім. Т.Г.Шевченка (учитель Мельник Т.І.);

Липовенко Вероніка, учениця Голованівського ПТУ №38 (11 клас, учитель Мельник О.В.).

ІІІ місце

Ковальська Яна, учениця 9 класу Голованівського ліцею ім. Т.Г.Шевченка (учитель Мельник Т.І.);

Василик Мілена, учениця 11 класу Голованівського ліцею ім. Т.Г.Шевченка (учитель Мельник Т.І.);

Гоцуляк Олександра, учениця 10 класу Голованівського ліцею ім. Т.Г.Шевченка (учитель Мельник Т.І.).