РАЙОННИЙ СЕМІНАР-ПРАКТИКУМ УЧИТЕЛІВ ІНФОРМАТИКИ

Дата: 29.11.2019 09:01

Інформатизація суспільства вимагає підвищення рівня інформаційної компетентності учнів. Мабуть, саме тому однією з десяти ключових компетентностей, формування яких вимагає реалізація концепції Нової української школи, є інформаційно-цифрова компетентність. Як її сформувати на уроках інформатики? Відповідь на це запитання намагалися знайти вчителі інформатики під час проведення семінару-практикуму, який відбувся 29 листопада на базі Побузького  ліцею "Цифрові інструменти формувального оцінювання". Захід розпочався із вітального слова методиста відділу освіти, молоді та спорту Голованівської районної джержавної адміністрації Закалашнюк А.А. Далі для учасників семінару Майборода Л.М., заступник директора Побузького ліцею, провела міні-тренінг "Формувальне оцінювання".

Практичну частину методичного заходу підготували вчителі інформатики Побузького ліцею. Із сервісом Сlasstime та його можливостями познайомила Зарубенко О.М, з освітнім онлайн - порталом "На Урок", його тестовим сервісом - Віжанова А.В., а Дудко Л.І. продемонструвала вправи інтерактивної дошки, які можна застосувати у формувальному оцінюванні.

Усі учасники семінару створили пробні тести та вправи із запропонованим активностями. Запрошені вчителі відмітили професіоналізм, високий рівень підготовки семінару, а також його практичну спрямованість.